Web Sürümüne Geç

Tek sorun şike değil

Cuma 16.09.2011

Fenerbahçe'ye dönmek istediği iddia edilen Emenike, bunu kesin bir dille yalanlarken, Türkiye'yi terk etmesinin başka nedenleri de olduğunu söyledi

Moskova'da çok mutluyum
Karübükspor'dan transfer olduğu F.Bahçe'de tek maç bile oynamadan S.Moskova'ya giden Emenike, Fener'e dönmek istediği yolundaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Radyospor'a konuşan Nijeryalı yıldız, "Moskova'da çok mutluyum" dedi.

Aykut hoca "Gitme" dedi
Emenike, "Gitmeme neden olan tek sorun şike iddiaları değil. Her gün hakkımda bir sürü asılsız haberler yapılıyordu. Üzerimde büyük baskı oluşmuştu. Aykut hoca kalmamı istedi ama ben gittim. Yeni takımıma alıştım, burada her şey yolunda" diye konuştu.

Şartlar değişirse belki yine gelirim
Türkiye'ye futbol oynamaya gelmeyeceğini kesin bir dille bir kez daha ifade eden Emmanuel Emenike, şu açıklamayı yaptı: "Sadece arkadaşım Yobo ve diğer arkadaşlarımı ziyaret için gelebilirim. Bunun dışında İstanbul futbol oynamak için asla benim için bir tercih olmayacak. Tabii ileride bakarsınız her şey değişebilir fakat şu andaki duygu ve düşüncelerim bu yönde. Eğer F.Bahçe'de kalsaydım çok başarılı olurdum. Ama her şey bitti. Geride kalanlar hakkında konuşmak istemiyorum."

Etiketler Fenerbahçe, Emenike
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN