Web Sürümüne Geç

  Tek sorun şike değil

  Cuma 16.09.2011

  Fenerbahçe'ye dönmek istediği iddia edilen Emenike, bunu kesin bir dille yalanlarken, Türkiye'yi terk etmesinin başka nedenleri de olduğunu söyledi

  Moskova'da çok mutluyum
  Karübükspor'dan transfer olduğu F.Bahçe'de tek maç bile oynamadan S.Moskova'ya giden Emenike, Fener'e dönmek istediği yolundaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Radyospor'a konuşan Nijeryalı yıldız, "Moskova'da çok mutluyum" dedi.

  Aykut hoca "Gitme" dedi
  Emenike, "Gitmeme neden olan tek sorun şike iddiaları değil. Her gün hakkımda bir sürü asılsız haberler yapılıyordu. Üzerimde büyük baskı oluşmuştu. Aykut hoca kalmamı istedi ama ben gittim. Yeni takımıma alıştım, burada her şey yolunda" diye konuştu.

  Şartlar değişirse belki yine gelirim
  Türkiye'ye futbol oynamaya gelmeyeceğini kesin bir dille bir kez daha ifade eden Emmanuel Emenike, şu açıklamayı yaptı: "Sadece arkadaşım Yobo ve diğer arkadaşlarımı ziyaret için gelebilirim. Bunun dışında İstanbul futbol oynamak için asla benim için bir tercih olmayacak. Tabii ileride bakarsınız her şey değişebilir fakat şu andaki duygu ve düşüncelerim bu yönde. Eğer F.Bahçe'de kalsaydım çok başarılı olurdum. Ama her şey bitti. Geride kalanlar hakkında konuşmak istemiyorum."

  Etiketler Fenerbahçe, Emenike
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN