Web Sürümüne Geç

  Mart'ta çıkarım Mayıs'ta adayım

  Pazartesi 19.09.2011

  Daha ne kadar cezaevinde kalacağı merak konusu olan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, gelecekten umutlu. Aziz Yıldırım, ziyaretine gelen yöneticilere, mart ayında özgürlüğüne kavuşacağından emin olduğunu söyledi.

  Sizin için işler zorlaşır
  ŞİKE ve teşvik primi iddialarıyla ilgili olarak Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, çok yakında özgürlüğüne kavuşacağını düşünüyor. Başkan bu yöndeki inancını, ziyaretine gelen ve UEFA Hukuk Kurulu üyelerinin, "Tutuklu olan başkanınız istifa etmediği sürece işler sizin için hep zor olacak" sözlerini kendisine ileten yönetici arkadaşlarıyla paylaştığı ortaya çıktı.

  Yargıtay kabul etmez
  İstifasına gerek olmadığını söylediği belirtilen Yıldırım'ın, kendisine isnat edilen suçlamalara ilişkin delil olarak gösterilen telefon konuşmalarının Ya r g ı t a y içtihatlarına göre delil sayılamayacağını yönetici arkadaşlarına aktararak, "İddianame ortaya çıkınca, suçsuz olduğum kanıtlanacak. Tahminen mart ayında çıkarım. Mayıs ayındaki kongreye de güçlenmiş şekilde tek aday olarak girerim" dediği belirlendi.
  Etiketler Aziz Yıldırım
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN