Hayat duracak

Salı 27.09.2011

Kaldırımdan tribüne geçişe hazırlanan erkekler, bayanlardan görevi devralacak. Saracoğlu ve çevresi tarihi bir güne daha tanıklık edecek

Hummalı bir çalışma var
Cezası nedeniyle Orduspor maçını seyircisiz, Manisaspor karşılaşmasını ise 46 bin kadın önünde oynayan Fenerbahçe'de taraftarlar İstanbul BŞB sınavı için organize oluyor. Taraftarlar, maçın yapılacağı 1 Ekim Cumartesi günü Kadıköy'de tarihi bir gün yaşatmak için hummalı bir çalışma içine girdi.

Tek koltuk boş kalmasın
Kadınların yarattığı coşkunun fazlasını yaşatmak isteyen 12. adam, biletlerin satışa çıkmasını da heyecanla bekliyor. İnternette bu maçı değerlendiren taraftarlar, stadı doldurma yönünde çağrılar yaparken, "Kadınlar tarih yazdı. Biz erkeklerin sırtındaki yük şimdi daha da ağırlaştı" yorumları öne çıktı.

İlginç pankart önerileri
Taraftarlar, çeşitli mesajlar verebilmek adına birbirlerine tribünlerde açılacak pankart önerilerinde de bulunuyor. Safları iyice sıklaştırma kararı alan F.Bahçe taraftarı, Saracoğlu ve çevresinde karnaval havası estirmeye kararlı gözükürken, tarihi bir geceye tanıklık edecek olan Kadıköy'de hayat duracak.

Telefonlar kilit

Fenerli taraftarlar kulübün telefonlarını kilitlemiş durumda. Birçoğu İstanbul BŞB maçı için bilet talebinde bulunurken, İstanbul dışından, hatta ABD ve Avustralya'dan bile bilet isteyenlerin
olduğu belirtiliyor.

Karaborsaya sivil önlem

Fenerbahçe yönetimi, karaborsayı önlemek için emniyetle ortak çalışma başlattı. Kulübün sivil güvenlik birimleri de Şükrü Saracoğlu çevresinde karaborsa satışları engellemek için çalışma yapacak. Karaborsada biletlerin 1000 TL'ye kadar alıcı bulabileceği belirtiliyor.

Olimpiyat'ta oynansın

Bazı taraftarların, ulaşabildikleri Fenerbahçe kulüp yetkililerine, "53 bin koltuk bize yetmez" diyerek maçın Olimpiyat Stadı'nda oynanmasını istediği öğrenildi.

Dışarıya dev ekran

Fenerbahçe yönetiminin maça girmeyi başaramayan sarı-lacivertli taraftarlar için stadın dışına dev ekran kurdurmayı düşündüğü belirtiliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN