Web Sürümüne Geç

F.Bahçe günlüğü

Cuma 30.09.2011
Carlos oyuncu antrenör oldu
ANZHİ'DE top koşturan Roberto Carlos, bu takıma oyuncu antrenör oldu. Gadji Gadjiev'in görevine son veren Rus kulübünden yapılan açıklamada, "Takımımızı Gordeyev Andrei ve Roberto Carlos oyuncu-antrenör olarak çalıştıracaktır" denildi. Eto'o'nun da top koşturduğu Anzhi, Rusya Premier Ligi'nde 7. sırada.

Luis Aragones Mallorca'ya
İSPANYOL basını, Michael Laudrup'un istifasıyla boşalan Mallorca takımının teknik direktörlüğü için ilk adayın Serra Ferrer, ikinci adayın ise F.Bahçe'nin eski hocası Luis Aragones olduğunu iddia etti. 73 yaşındaki çalıştırıcının, yardımcıları Jesus Paredes ve Mendiondo'nun da gelmesini şart koyduğu ifade edildi.

Cimbom'la maç Kadir Has'ta
F.BAHÇE Ülker ile G.Saray arasındaki Cumhurbaşkanlığı Kupası maçının 12 Ekim Çarşamba günü Kayseri Kadir Has Spor Merkezi'nde oynanacağı açıklandı. İki takım, 7 bin 200 kişilik aynı salonda düzenlenen Türkiye Kupası final grubu maçlarında karşılaşmış, Fenerbahçe Ülker maçtan 77-70'lik skorla galip ayrılmıştı.

'Kutsal' deyip sökmüşler!
ŞÜKRÜ Saracoğlu Stadı'nın çimlerinin neden bozulduğu ortaya çıktı. Zeminin, S.Donetsk ile oynanan ve taraftarların sahaya girmeleri nedeniyle yarıda kalan hazırlık maçında hasar gördüğü belirlendi.
3 bin taraftarın, "Bizim için kutsaldır" diyerek çimleri söküphatıra olarak evlerine götürdükleri öğrenildi.

Selçuk da takıma katıldı
FENERBAHÇE, Spor Toto Süper Lig'de yarın İstanbul BŞB ile yapacağı maçın hazırlıklarını tek antrenmanla sürdürdü. Önceki gün uzun bir aradan sonra Gökhan Gönül ve Mehmet Topuz'un takımla çalışmalara başlamasının ardından, dün de Selçuk Şahin idmana katıldı. Serdar Kesimal ise ayrı çalıştı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN