Rakiplere sorun

Çarşamba 01.02.2012

Fenerbahçe'nin şampiyonluğunda en ufak bir leke olmadığını savunan Topuz, "Bunu Beşiktaşlısı olsun, Galatasaraylısı olsun herkes biliyor" dedi. Haksızlıklara, yine şampiyon olarak sahada yanıt vereceğiz

Mehmet Topuz, Fenerbahçe Dergisi'ne çarpıcı açıklamalar yaptı. Topuz'un, şikeyle suçlanmalarına yönelik açıklamaları ise hayli ilgi çekiciydi. Başarılı futbolcu, geçen sene elde ettikleri şampiyonlukta en ufak bir leke olmadığını kaydederek, "Bunu zaten Beşiktaşlısı olsun, Galatasaraylısı olsun başka takımı tutan kişiler de biliyor. Mücadelemizi haksızlıklara rağmen sürdürüyoruz. Bu sene de aynı birlik ve berberliği gösterip şampiyon olacağız" dedi.

ZİRVEYİ GERİ ALACAĞIZ
Hedeflerinin ligin 34 maçlık bölümünü, şampiyon olacakmış gibi zirvede bitirmek olduğunu belirten sarı-lacivertli futbolcu, ''Fenerbahçe'nin hedefi play-off'a kalmak değil, ligin sonunda şampiyon oluyormuş gibi lider bitirmek, sonra play-off'a katılmaktır. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağız. Galibiyet serisi yakalayarak liderliği tekrardan alacağız" ifadelerini kullandı. Topuz, milli takım için ise her zaman hazır olduğunu bildirerek Abdullah Avcı'ya mesaj gönderdi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN