Bu nasıl iş!

Cumartesi 04.02.2012

Asbaşkan Abdullah Kiğılı, G.Saray’ın transfer politikasını yerden yere vurdu... "G.Saray oynadığı her maçtan önce rakip takım oyuncularına transfer teklifi yapıyor"... " Manisa'da Yiğit Gökoğlan, Kayseri'de Amrabat, Antalya'da Necati. Bu nasıl iş!"

3 Temmuz 2011'de şike sürecinin başlamasından itibaren gerginlik yaşayan Fenerbahçe ile Galatasaray arasında yeni bir kriz patlak vermek üzere. Fenerbahçe Asbaşkanı Abdullah Kiğılı'nın, önceki gün TRT Spor'da Basın Tribünü programında yaptığı açıklamalar yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Kiğılı programda, Galatasaray'ın transfer politikasını eleştirerek şunları söyledi:

"Galatasaray oynadığı her maçtan önce rakip takımın oyuncularına transfer teklifleri yapıyor. Manisa'da Yiğit Gökoğlan, Kayseri'de Amrabat, Antalya'da Necati. Bu nasıl iş." Abdullah Kiğılı'nın bu eleştirisi Galatasaraylı yöneticilerin büyük tepkisini çekti. Sarı-kırmızılı yöneticiler, başkan Ünal Aysal'la görüştükten sonra Kiğılı'ya sert bir cevap vermeye hazırlanıyor.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN