Sonuç önemli

Pazartesi 06.02.2012

"Beşiktaş eksikti ama ben daha çok mücadele edeceklerini düşünüyordum. Öyle de oldu. Play-off için önemli bir zafer. Sow'dan beklentimiz direkt kaleye gitmesi. Alıştıkça bunu yapacaktır"

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş gibi bir rakip karşısında play-off için çok önemli bir üç puan aldıklarını söyledi. Maç öncesi Beşiktaş'ın eksikleri nedeniyle daha zayıf gibi gözüktüğünü hatırlatan Kocaman, "Ama ben bu kadronun daha çok mücadele edeceğini düşünüyordum, nitekim öyle oldu. Gole kadar oyunun aktif tarafı bizdik ancak 2. yarıda Beşiktaş baskılı oynadı. Biz yine golü aramak istedik ama etkili olamadık. Play-off için çok önemli bir üç puan aldık" diye konuştu.TRAFİK BİZİ DE ZORLUYOR
Sow'un alıştıkça daha da iyi olacağını kaydeden Kocaman, "Top kontrolü yüksek bir oyuncu. Ondan beklentimiz direkt kaleye gitmesi. Zaten onu bu yüzden aldık. Daha da iyiye gideceğini umuyorum" dedi. Sakatlanıp çıkan Emre ve Gökhan için de yorum yapan Aykut Kocaman, "Bir ayda neredeyse 9 maç yaptık. Eğer oyuncu trafiğini iyi ayarlamazsanız çok güçlük yaşarsınız. Sahaya çıkarken tek amacımız mutlak ve mutlak kazanmak" ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN