Biri anlatsın

Salı 07.02.2012

"Her maç öncesi rakiplerinin oyuncularına talip oluyorlar. Amrabat, Necati, Yiğit... Bunlar tesadüf mü? Mücadeleyi saha dışına çekiyorlar"

F.Bahçe Asbaşkanı Cihan Kamer, son dönemde çok konuşulan konulara açıklık getirirken ezeli rakipleri G.Saray'a yüklendi. Kamer, G.Saray'ın son haftalarda oynadığı rakiplerinin oyuncularına talip olduğunu belirterek, "Amrabat, Necati, Yiğit... Bunlar tesadüf mü? Bunlara Doka ve Grosicki de eklenebilir. Mücadeleyi saha dışına çekerek avantaj sağlıyorlar" dedi.

SUÇLU DEĞİLİZ
Şike soruşturmasında Lütfi Arıboğan ve İlhan Helvacı'yı sorumlu tutan Kamer, "Türk futbolu temizlenecekse herkes üzerine Türkiye forması giymeli. Saha içindeki mücadeleyi saha dışına çekerek avantaj sağlanmaya çalışılmaz. Dedikodulara göre hareket edilmez. Biz suçlu olmadığımıza inanıyoruz.
Suçumuz varsa da cezasına razıyız. İnayet beklemiyoruz" diye konuştu.

AYSAL ETİK BAŞKAN!
Kamer, G.Saray'ın da davası olduğunu belirterek, "Ünal Aysal etik başkansa çıkıp F.Bahçe-Denizlispor maçının da incelenmesini istemeli. Türk futbolcu F.Bahçe ve Aziz Yıldırım üzerinden temizlenemez" dedi.

58. MADDE DEĞİŞSİN
F.Bahçe'nin aslında 58. maddenin değiştirilmesi istediğini belirten Kamer, şöyle devam etti: "Adam öldürüyorsunuz bu kadar ceza almıyorsunuz. F.Bahçe haklı çıktı ama CAS'ta davayı kazansak ne olacak. Büyük zarar gördük."

ERZİK TOPA GİRMELİ
Cihan Kamer daha önce eleştirdiği UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik'i de bir kez daha göreve çağırdı. Kamer şunları söyledi: "Bu ülkede F.Bahçe yöneticiliği yapmış, çok önemli bir konuma gelmiş kişinin bu ülkeye borcu vardır. Ve böyle 100 yılda olan bir olayda topa girmelidir. UEFA ve FIFA'd a görevli yetkililerin çoğu ülkesinde federasyon başkanı. Erzik de sorumluluk almalı."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN