Stoch 20 milyon

Çarşamba 08.02.2012

Menajerler, Slovak yıldızın değerinin 20 milyon euro'yu bulduğunu söyledi. F.Bahçe, Sow'un gelişinin Stoch'un performansını artıracağına inanıyor

Son haftalardaki çıkışını Beşiktaş maçında da sürdüren Miroslav Stoch değerini de katladı. Moussa Sow'un gelişiyle Stoch'un performansının artacağını düşünen menajerler derbide tribünde yerini aldı.
Menajerlerin F.Bahçe'ye resmi başvuruda bulunarak, "Stoch'u 20 milyon euro'ya satarız. Bize yetki verir misiniz" dedikleri öğrenildi. Sarı-lacivertli yönetim ise şimdilik kaydıyla "Hayır, Stoch bizim için önemli" cevabını verdi.

SEZON SONU GELİN
Sezonun ilk yarısında fazla şans bulamayan, forma giydiğinde de fazla etkili olamayan Stoch bir anda gözde oldu. İlk yarı performansı nedeniyle bu oyuncuyu kiralamayı bile düşünen yönetim şimdi performans artışından memnun. Takımın form tutması, Moussa Sow ile hücum gücünün artmasının da Stoch'u olumlu etkileyeceğini hesap eden yönetim, "Sezon sonu görüşelim" diyor.

ZENİT 10 MİLYON VERMİŞTİ
Ara transferde Rusya'nın Zenit takımının F.Bahçe'ye Stoch için 5 milyon euro önerdiği öğrenildi. F.Bahçe'nin "Hayır" demesiyle Zenit'in 10 milyon euro'ya kadar çıktığı da iddia ediliyor. Stoch'un menajeri Karol Csonta, "Zenit, F.Bahçe'nin satmaya niyeti olmadığını anlayınca vazgeçti" açıklamasını yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN