Hizaya geldim

Cumartesi 11.02.2012

"İlk yılımda Niang, Santos, Alex ve Emre gibi yıldızlar arasında ezildim. Bu sezon da kötü başladı; hocam beni hizaya soktu"

F.Bahçe'nin şu andaki tartışmasız en iyi ismi olan Miroslav Stoch, sarı-lacivertli ekipte futbolunu geliştirdiğini söyledi. Slovak basınına konuşan 22 yaşındaki yıldız, Fenerbahçe'ye geldiğinde banko oynayacağını düşündüğünü ancak zaman geçtikçe bunun ne kadar zor olduğunu anladığını belirtirken, "Niang, Santos, Alex ve Emre gibi yıldızlar arasında ezildim. Türkiye'ye gelirken çok havalıydım ancak o hava kısa sürede söndü" dedi.

SANA GÜVENİYORUM
Stoch, tam kaybolup gitmek üzereyken Aykut Kocaman'ın sayesinde yeniden kendini bulduğunu ifade etti, sözlerini ise şöyle sürdürdü: "Forma şansı bulamıyordum ve bu beni üzüyordu. Hocam bir gün beni kenara çekerek yeteneklerime güvendiğini ancak kendime çekidüzen vermem gerektiğini söyledi. Bu konuşma beni çok etkilemişti. Ne yapmam gerektiğini artık daha iyi biliyordum. Gerekli şansı buldum; golleri de sıralayınca takımın vazgeçilmezi oldum. "Yükleniyor
BİZE ULAŞIN