Fenerbahçeliler Silivri'ye gidiyor

Pazartesi 13.02.2012 16:02

Fenerbahçeli taraftarlar, yarın görülmeye başlanacak ''Futbolda şike Davası''nın ilk duruşması için Silivri'ye gidecek.

Sarı-lacivertli taraftarlar, Silivri Ceza ve İnfaz Kurumu Yerleşkesi'nde yapılacak ilk duruşmada, tutuklu olan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, asbaşkanlar Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu, Mali İşler Müdürü Tamer Yelkovan ve Amatör Şubeler Genel Koordinatörü Cemil Turan'a destek vermek için Silivri'de bulunacak.

Taraftarlar, Sarı Lacivert Derneği, Fenerbahçeliler Derneği ve birçok taraftar grubunun organizasyonunda, sabah erken saatlerde eski Salı Pazarı'nda bir araya gelerek araçlarla Silivri'ye konvoy halinde hareket edecek. Farklı güzergahlardan da çok sayıda taraftarın Silivri'ye gitmesi bekleniyor.

İnternetteki ''www.12numaraorg.com'' adresli taraftar sitesinde organizasyonuyla ilgili yer alan detaylara göre, eski Salı Pazarı'ndan saat 06.00'da hareket edecek olan konvoyun, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü takiben Mahmutbey gişelerinde Avrupa yakası katılımcılarıyla buluşup Silivri'ye devam edeceği belirtildi.

İnternet sitesinde taraftar organizasyonuyla ilgili olarak, ''Duruşma salonunun tam karşısında kurulacak olan bekleme alanında yer alarak, başkanımız ve yöneticilerimize destek vereceğiz. Haksız bir biçimde tutuklu halleri süren başkanımız, yöneticilerimiz ve idarecilerimize sevgi gösterisinde bulunarak direncimiz gösterilecektir. Bu özel günde 'sevgilileri' kimsenin ayıramayacağı bir kez daha vurgulanacaktır'' denildi.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, şike davasının ilk duruşmasıyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, ''Yarın 14 Şubat Sevgililer Günü, dünyanın en güzel günü. İnşallah bizim için de en güzel gün olur'' ifadesini kullandı.
Etiketler Fenerbahçe, Silivri
BİZE ULAŞIN