Gökhan Gönül takımla birlikte çalıştı!

Cuma 17.02.2012 20:29

Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde basına kapalı gerçekleşen idmanda, Gökhan Gönül'ün de takımla birlikte çalıştığı bildirildi.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında yarın Sivasspor ile kendi sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde basına kapalı gerçekleşen idmanda, Gökhan Gönül'ün de takımla birlikte çalıştığı bildirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan sarı-lacivertli takımın antrenmanında, futbolcular daha sonra 3 grup halinde top kapma ve pas çalışması yaptı. Fenerbahçe'nin antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.

Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı tedavi ve çalışmalarını sürdüren Gökhan Gönül de bugünkü antrenmana katıldı. Başarılı oyuncunun, çalışmaların tamamında takımla birlikte yer aldığı kaydedildi.

Bu arada sol dizinde ağrıları bulunan Miraslov Stoch'un tedavisine tesislerde başlandığı, Sezer Öztürk'ün ise tedavisine devam edildiği ifade edildi.

Akşam saatlerinde yapılan antrenmanla Sivasspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçe, tesislerde kampa girerek, maç saatini beklemeye başladı.

-İSVEÇ FENERBAHÇE DERNEĞİ YÖNETİCİLERİ DE ÇALIŞMAYI İZLEDİ-
Fenerbahçe'nin bu akşam gerçekleştirdiği antrenmanını İsveç Fenerbahçeliler Derneği yöneticilerinin de izlediği bildirildi.

Sarı-lacivertli oyunculara çiçek veren İsveç Fenerbahçeliler Derneği yöneticilerinin, aynı zamanda sporcularla tanışma fırsatı buldukları açıklandı.
Etiketler gökhan gönül
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN