"G.Saray'la bu kadar fark olacağını hesaplamadım"

Cumartesi 18.02.2012 21:51

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 4-2 kazandıkları maçın ardından yaptığı açıklamad, "Galatasaray'la bu kadar fark olacağını hesaplamamıştım" dedi ve şöyle konuştu:

"Bütün Fenerbahçelilerin gurur duyabileceği bir ortam vardı bir kez daha... Tüm içtenliğimle ve samimiyetimle teşekkürlerimi gönderiyorum Fenerbahçeli kadınlar ve çocuklara. Büyük bir gayretle destek vermeye çalıştılar. Bu maçtan ve galibiyetten çok çok önemli. Bir kez daha teşekkür ediyorum.

Özellikle son 3 deplasmanda aldığımız mağlubiyetler ve Galatasaray'ın maçı kazanması şu ana kadar ki en büyük farkı yaratmıştı. Açıkçası Galatasaray'ın bu dönemde bu kadar farkı açacağını hesaplamamıştım. Deplasmanlardaki başarısızlığımız bu farkı yarattı.

Ben erken golleri sevmiyorum. Arkasını getirmediğiniz zaman sıkıntı oluyor. Onlar da erken gol buldu. İkinci yarı aceleci atak girişimlerini olgun atak tiplerine çevirmek gerekiyordu. Bunu yaparken de Sivasspor'un atakları oldu. Sivassporlu oyuncunun 65. dakikada kaçırdığı gol ve bizim golümüz ise onlarda çöküntü yarattı. O andan itibaren daha iştahlı oynadık ve gerçek anlamda geri dönüş o andan itibaren başladı.

Stoch'la ilgili de ciddi bir durum olduğnu şu an için düşünmüyoruz."


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN