Onbinler haykıracak

Pazartesi 20.02.2012

Şike davasına bugün Çağlayan Adliyesi'nde devam edilecek. İlk savunmayı Peker yapacak. Taraftar "Çağlayan'a gelin" diyen başkan Yıldırım'a destek için organizasyon düzenliyor

SAVUNMA ZAMANI
F.Bahçe taraftarının 3 Temmuz'dan bu yana beklediği şike davasında bugün savunmaların alınmasına başlanacak. Geçtiğimiz hafta Silivri'de iddianamenin okunmasının ardından gözler bugün Çağlayan'a çevrildi. Silivri'de gerçekleşen ilk duruşmaya kendisine destek vermek için gelen taraftara Yıldırım, "Çağlayan'a gelin" çağrısı yapmıştı.

YOĞUN ÖNLEMLER
Başkan Aziz Yıldırım'ın bu çağrısını dikkate alan taraftar derneklerinin bugün için organizasyon yaptığı öğrenildi. Taraftarın müthiş bir kenetlenme içinde olduğu belirtildi. Binlerce F.Bahçe taraftarının Çağlayan Adliyesi'ne geleceğini haber alan Emniyet'in bu sabah erken saatlerden itibaren adliye çevresinde yoğun önlemler alacağı öğrenildi.

YARIN BAŞLIYOR
Bu arada bugün 1 nuramalı sanık Olgun Peker ve ona bağlı kişilerin savunma yapacağı belirtiliyor.
Başkan Aziz Yıldırım'ın savunmasına yarın öğleden sonra başlaması, perşembe ve cu-ma günleri de devam etmesi bekleniyor. Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci'nin cuma günü tutuklu olanların tahliye taleplerini alacağı dile getiriliyor.

ANTİÇ VE RAPAİÇ
Fenerbahçeli yöneticilere destek vermek için Silivri'deki duruşmaları takip eden sarı-lacivertli kulübün eski futbolcuları bu hafta da Çağlayan'da olacak. Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Radomir Antiç ve eski futbolcusu Milan Rapaiç'in de Aziz Yıldırım ve arkadaşlarına destek vermek için bu hafta içinde Çağlayan'a gelecekleri öğrenildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN