Mehmet Topuz'dan açıklamalar

Çarşamba 22.02.2012 17:17

"Zor günde takımımızın arkasında duran milyonlarca taraftarımıza verecek daha çok şeyimiz var. O yüzden, biz hepimiz sonuna kadar buradayız, bir yere gitmiyoruz, kimse heveslenmesin"

Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Topuz, sezon sonu takımdan ayrılmak istediğine yönelik medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıklayarak, ''Zor günde takımımızın arkasında duran milyonlarca taraftarımıza verecek daha çok şeyimiz var. O yüzden, biz hepimiz sonuna kadar buradayız, bir yere gitmiyoruz, kimse heveslenmesin'' dedi.

Kulübün internet sitesinde konuyla ilgili açıklaması yer alan Mehmet Topuz, Fenerbahçe'de misyonunu tamamladığı ve sezon sonu takımdan ayrılmak istediği yönündeki iddiaları içeren haberleri ve bu haberleri yapanları şiddetle kınadığını belirtti.

Bu sezon çok farklı bir mücadele verdiklerini kaydeden sarı-lacivertli futbolcu, ''Fenerbahçe beni istediği sürece bu şerefli formayı giymek istiyorum''
diyerek, şunları kaydetti:''Bırakıp bir yere gitmek şöyle dursun, biz bu sezon tüm takım olarak, tüm Fenerbahçe camiası olarak bambaşka bir mücadele veriyoruz. Hiç ama hiç hak etmediğimiz bir sürecin mağduru olmuş durumdayız. Büyüklerimiz hukuki anlamda gerekeni yapıyorlar. Biz de futbolcular olarak sahada elimizden geleni ortaya koyarak, sezon sonunda tıpkı geçen sezon olduğu gibi şampiyon olmak istiyoruz.

Hocalarımızdan, kaptanlarımızdan 16-17 yaşındaki genç futbolcularımıza kadar herkes bu amacın etrafında bir araya gelmiş durumda. Burada hedeflerimiz var. Avrupa'da kendimiz göstermek istiyoruz.

Zor günde takımımızın arkasında duran milyonlarca taraftarımıza verecek daha çok şeyimiz var. O yüzden, biz hepimiz sonuna kadar buradayız, bir yere gitmiyoruz, kimse heveslenmesin. Ben ayrıca futbol kariyerimde hiçbir zaman parayı dert eden, maddiyatı düşünen bir futbolcu olmadım. Fenerbahçe beni istediği sürece de bu şerefli formayı giymek istiyorum. Taraftarımız zor günlerimizde bizleri daha da yıpratmayı amaçlayan bu haberleri dikkate almamasını rica ediyorum.''

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN