Bu yıl şampiyon olalım 3 yıl olmayalım

Perşembe 23.02.2012

Gökhan Gönül: Yaşanan sürece en iyi cevabı sahada vermek için kenetlendik

F.Bahçe TV'de "Günün Röportajı" programına katılan Gökhan Gönül önemli açıklamalar yaptı. Tecrübeli futbolcu, "Yaşanan sürece rağmen liderlik yolundayız. Ne olursa olsun şampiyon olmak istiyoruz. Bana sorarsanız bu sene şampiyon olalım, 3 sene olmayalım. Çabamız ve taraftarımızın desteğiyle bu sezon farklı bir hal aldı. Arkadaşlarımla şampiyonluk için kenetlendik, başaracağız" diye konuştu.

AKLANACAĞIZ
Lugano'nun, 'Biz şampiyonluğu kan, gözyaşı ve terle kazandık' sözünü hatırlatan, başkan Yıldırım'ın 'Zafer inananlarındır' ifadesini kullanan Gökhan, "Şampiyonluğumuzu gölgelemeye çalışıyorlar. Şike süreci yaşanmasaydı 3-4 yıla damgamızı vurur, Avrupa'da da önemli işler yapardık. Ama bu kadroyu dağıttılar. Suçlamalardan kesinlikle aklanacağız" dedi.

HAKEMLER İYİ DEĞİL!
Ailesine bağlı biri olduğunu da sözlerine ekleyen Gökhan futbolun ömrünün kısa olduğunu, sonrasını düşündüğünü de belirtti. Gökhan, "Oğluma 'baban dürüst bir insandı' desinler yeter" diye konuştu. Tecrübeli sağ bek, hakemlerin bu sezonki performansını beğenmediğini de söyledi.

ALEX DAHA NE YAPMALI Kİ!
Eleştirilerin acımasızlığına da değinen Gökhan, kaptanını savundu: "Koşmak değil, iyi oynamak önemli. Alex belki az koşuyor ama yaptıkları ortada. Daha ne yapsın? Koşan iyi sayılıyorsa her maç 13 km koşanların hepsini F.Bahçe'ye transfer edelim, bitsin."

BAŞKANA GİTMEDİM!
Maçtan önce dua ettiğini belirten Gökhan Gönül, başkan Aziz Yıldırım'ı cezaevinde ziyaret etmemesinin nedenini de şöyle açıkladı: "Başkanımızı cezaevinde görmek istemiyorum. Duygusal bir insanım" diye konuştu. Gökhan kendilerine daima destek veren taraftara da teşekkür etti."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN