İbrahim itiraf etti

Cuma 24.02.2012

Yıldırım: İbrahim Akın kumar sorununu örtmek için yalan ifade verdiğini bana söyledi. Para verdiğimi ispatlayamazla

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, iddianamede geçen 'Ayşe tatile çıksın' şeklindeki sözün kendisine ait olmadığını, Tamer Yelkovan'ın söylediğini ifade etti. Bursa-İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı hakkında konuşan Yıldırım: "Benim Tamer Yelkovan'a talimat verdiğim söyleniyor. 'Ayşe tatile çıksın' sözlerini Tamer bey söylüyor. Bu sözleri bize Buca maçıyla ilgili sordular. Buca maçı iddianameden çıkarılınca bu sözler İBB maçına monte edildi" dedi.

KÖPRÜDEN ATLARIM
'İbrahim Akın'a 100 bin euro verdiği' şeklindeki iddiayı da kabul etmeyen Yıldırım şöyle devam etti: "Bunun hiçbir dayanağı yok. Eğer verdiysem ispat etsinler. Gidip kendimi Boğaz Köprüsü'nden atarım.
Bunu ispat etsinler. Bunu ispat edemezlerse o zaman o emniyet mensupları, müdürleri, görevlerinden ayrılıp istifa etsinler. Bunu talep ediyorum.

KULLANDI İSPAT
edemezlerse makamlarından istifa etsinler. Yargı karşısına çıksınlar. İbrahim Akın kendi hatalarını örtmek için bizi kullanmıştır. Kendisini hayatımda görmedim. Sadece Metris'te gördüm. Bu konuları spor yaparken sordum. İbrahim Akın kumar sorununu örtmek için yalan ifade verdiğini bana söyledi."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN