Web Sürümüne Geç

Kamer: "Onur duyarım ama..."

Çarşamba 07.03.2012 13:53

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Cihan Kamer, kulübün mayıs ayında gerçekleştirilecek seçimli genel kurulu öncesi adının başkan adayları arasında geçmesiyle ilgili yaptığı açıklamada, ''Her ne kadar bu yüce mevki için adımın geçmesi her Fenerbahçeli gibi beni son derece onurlandırmış olsa da, bu tür spekülatif haberlerin camiamıza zarar vermesi beni aynı oranda üzmektedir'' dedi.

Kamer, kulübün internet sitesinde konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ''Son günlerde ismim, seçimli olağan kongremizin yaklaşması nedeniyle birkaç isimle birlikte başkan adaylığı için anılmaktadır. Her ne kadar bu yüce mevki için adımın geçmesi her Fenerbahçeli gibi beni son derece onurlandırmış olsa da, bu tür spekülatif haberlerin camiamıza zarar vermesi beni aynı oranda üzmektedir'' ifadelerini kullandı.

Cihan Kamer, bazı gazetelerde sportif konularla ilgili yer alan haberlerin de gerçeği yansıtmadığını belirterek şunları kaydetti:
''Sportif direktör olarak Marcello Lippi ile anlaştığım, Lassana Diarra ile söz kestiğim, Hamit'in de peşinde olduğum iddia edilmektedir. Bu tip asılsız iddialar, Sayın Aykut Kocaman başta olmak üzere şu an görevini layıkıyla yapmakta olan tüm çalışma arkadaşlarımıza büyük haksızlık, emeklerine saygısızlıktır. Şahsi olarak temel gayemin, görev süremi alnımın akıyla tamamlamak olduğunu içtenlikle hatırlatır, camiamızdan da bu tip haberlere itibar etmemelerini önemle rica ederim.''

Etiketler Cihan Kamer
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN