Tut tutabilirsen

Çarşamba 07.03.2012

İtalyan Radio Mana Mana'da F.Bahçe'nin yıldızının attığı gol uzun uzun konuşuldu. Programda Stoch için Juventus'un istekli olduğu, Milan'ın harekete geçtiği belirtildi

G.Birliği'ne attığı müthiş gol, Stoch'u Avrupa'da da "en çok konuşulan futbolcu" yaptı. İtalyan Radio Mana Mana'da konuklar sürekli Stoch'tan bahsetti. Federica Afflitto'nun sunduğu programa katılan Enrico Miada, Milan ve Juventus'un sol açığa ihtiyacı olduğunu ve Stoch'un takibe alındığını söyledi.

MİLAN İSTEDİ BİLE
Diğer konuk Alfredo Pedulla da Stoch'un attığı golü överken Milan ve Juventus'un bu oyuncuyu kaçırmaması gerektiğini ekledi. Pedulla programda, "Milan menajerler aracılığıyla somut adımlar bile attı" diyerek bombayı patlattı.

STOCH İDMANA ÇIKMADI
F.Bahçe, A.Gücü maçı hazırlıklarını sürdürdü. Dizinde ağrı hisseden Stoch dün çalışmaya çıkmadı, salonda kendisine verilen özel programı uyguladı. Sol iç yan bağlarında zorlanma olan Serdar Kesimal, solunum yollarından rahatsız olan Özer, adalesinde ağrı hisseden Recep Niyaz da idmanda yoktu. Caner ve Bekir ise takımdan ayrı düz koşuyla yetindi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN