Web Sürümüne Geç

Aydınlar: "Haberler hayal ürünü"

Perşembe 08.03.2012 17:09

Eski Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe Kulübü başkan adaylığı ile ilgili bugün bazı yayın organlarında yer alan haberlerin tamamıyla hayal ürünü olduğunu ifade etti.

Aydınlar, yaptığı yazılı açıklamada, bazı yayın organlarında şahsı ve Fenerbahçe Spor Kulübü başkan adaylığı ile ilgili çeşitli haberler yer aldığını kaydederek, ''Bu haberlerde bir takım seçim vaatleri yazıya dökülmüş, hatta daha da ileri gidilerek çeşitli rakamlar telaffuz edilmiştir. Bu konuda çıkan haberlerin tümü, şahsımla hiçbir temas kurulmadan ortaya atılmış, tamamıyla hayal mahsulü spekülasyonlardan ibarettir'' dedi.

Geçmişte hem Fenerbahçe Kulübü, hem de futbolu ilgilendiren diğer tüm konulardaki görüşlerini yazılı açıklamalar veya basın toplantılarıyla kamuoyuyla paylaşma yolunu tercih ettiğine dikkat çeken Mehmet Ali Aydınlar, ''Bilinmesini isterim ki, geçmişte olduğu gibi gelecek dönemde de Türk futbolunu ve Fenerbahçe Kulübü'nü ilgilendiren tüm görüşlerimi mümkün olan en şeffaf şekilde dile getirmeye devam edeceğim. Dolayısıyla Fenerbahçe camiasından ve futbol ailemizden ricam, resmi bir yazılı açıklama yapmadığım veya bir basın toplantısıyla görüşlerimi bildirmediğim sürece benim ağzımdan yazılmış süsü verilen haberlere itibar etmemeleridir'' diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN