Web Sürümüne Geç

Keşke dön deseler

Pazar 12.03.2012

"F.Bahçe ve İstanbul'u özlüyorum. Orada her şey inanılmaz etkileyiciydi. Eğer bana yeni bir şans verilse, gözüm kapalı geri dönerim. Belki ileride bu gerçekleşir; neden olmasın"

F.Bahçe'de beklentilerden uzak 3 sezon geçirip Getafe'ye transfer olan Daniel Güiza, İstanbul'dan ayrıldığında sarı-lacivertli taraftarlar derin bir 'oh' çekmişti. 30 milyon euro'ya yaklaşan maliyeti ile Fenerbahçe tarihinin en büyük hayal kırıklıklarından biri olan İspanyol futbolcu şimdilerde huzuru, kaçarcasına gittiği ülkesinde arıyor.

SAYGI GÖRDÜM
A Haber'den Özgür Sancar'ı ağırlayan Okçu, her ne kadar Getafe'de mutlu olduğunu söylese de sarı-lacivertli renklerden koptuğu için çok üzgün. Güiza, "Fenerbahçe ve İstanbul'u çok özledim. Orada çok büyük saygı ve sevgi gördüm. Bir futbolcunun isteyebileceği her şey Fenerbahçe'de fazlasıyla var" dedi.

BORÇLU KALDIM
Yeni bir şans verilmesi halinde gözü kapalı döneceğini belirten Güiza, "Belki beklentilerin uzağında kaldım ama Fenerbahçe için her zaman elimden geleni yapmaya çalıştım. Ayrıldığım için üzgünüm. Borçlu kaldım.
Belki ileride bana yeni bir şans verilir ve yeniden Fenerbahçe'ye dönerim" açıklamasını yaptı.

G.SARAY BİZİ YENEMEZ
Güiza, özel bir parantez açarak çok büyük bir başkan olduğunu vurguladığı Aziz Yıldırım'ın, Fenerbahçe'nin ileriye gitmesi için çok çalıştığını ifade ederek, "Umarım kısa sürede özgürlüğüne kavuşur" şeklinde konuştu. Derbi maça da değinen İspanyol golcü, Galatasaray'ın daha iyi göründüğünü ancak Fenerbahçe'nin kazanacağını kaydederken, Moussa Sow'un Fenerbahçe'ye çok şey katacağını söylemeyi de ihmal etmedi. Güiza, geçen yıl şampiyonluğu büyük emeklerle kazandıklarını, kupalarının alınmaya çalışılmasını anlamadığını söyledi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN