Web Sürümüne Geç

Birlikte saldıralım

Salı 13.03.2012

Twitter'dan mesaj veren kaptan: Çok kaliteli bir takımız. Gerekeni yapacağız. Sahaya bütün olarak çıkıp, rakibin üzerine beraber saldıralım

Fenerbahçe'nin cumartesi günü Kadıköy'de oynayacağı kritik önemdeki Galatasaray maçı için artık geri sayıma geçilirken, heyecan da giderek yükseliyor. Böyle maçları çok yaşayan Alex de Souza, kulübün twitter hesabından 12. adama seslendi. Taraftarlarından kendilerine güvenmelerini isteyen Brezilyalı futbolcu, "Tüm gücümüz ve konsantrasyonumuzla derbiye hazırlanıyoruz" dedi.

BİRLİKTE NEFES ALALIM
Kaptan, şu mesajı verdi: "Biz çok iyi ve kaliteli bir takımız. Gerekeni yapacağız. Taraftarımıza da çok iş düşüyor. Her saniye yanımızda olsunlar. Sahaya bütün olarak çıkalım, rakibin üzerine beraber saldıralım, beraber mücadele edelim, yani beraber nefes alalım. Fair Play'i unutmayalım. Herhangi bir taşkınlığa yer vermeyelim ve kesinlikle ama kesinlikle küfür etmeyelim."

BEN HAZIRIM
Alex, kendi twitter hesabından verdiği mesajda ise, G.Saray derbisi için ekstra motivasyona ihtiyacı olmadığını söyledi. Tecrübeli yıldız, "Sadece her maçtan önce yaptığım gibi çok çalışacağım" dedi. Kaptan, bir taraftarın sorusu üzerine, aşkı paraya tercih ettiğini de ifade etti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN