Aragones değilim

Çarşamba 14.03.2012

"Bazı insanlar rahatsızmış. Endişeye hiç gerek yok. Yararlı olamazsam, benimle devam etmek istemezlerse çeker giderim"

BIRAKIR GİDERİM
F.Bahçe ile 3 yıllık nikah tazeleyen Aykut Kocaman sözleşmesinde tazminat maddesi olmadığını söyledi.
Kocaman, "Bazıları rahatsız olmuş. Ali Yıldırım'ın, Aziz Yıldırım'ın böyle yaparak bazı şeylerin önüne geçtiği söyleniyor. Başarılı olamaz, yönetim istemezse ceketimi alır giderim" dedi.

G.SARAY FİNAL MAÇI
Tazminat iddialarının kasıtlı çıkarıldığın belirten Kocaman, "Ben F.Bahçe'de Aykut oldum. Beni Aragones ile karıştırmayın" diye de ekledi. Kocaman, G.Saray maçıyla ilgili şunları söyledi: "Şampiyonluk maçına çıkıyoruz. Tüm planımız yenmek üzerine. Mayıstan sonra transfere kilitleneceğiz."

ADAM GİBİ ADAM AYKUT
İmza töreninde konuşan Ali Yıldırım, şöyle konuştu: "Aykut Kocaman adam gibi adam. Hep dik durdu.
Gülmez deniyor ama sohbetlerde çok gülüyoruz. Biz burada olduğumuz sürece Kocaman da burada olacak. Bizi yıkamadılar, yıkamayacaklar. Bu camiaya bir şey yapamazlar."

ESPRİ YAPTI: ŞIKLIK PARAYLA!
Kocaman imza töreninde bir basın mensubunun "Hocam çok şıksınız" sözüne, "Teşekkür ederim. Geçen yıl imzam 1 yıllıktı, şimdi 3 yıllık attım. Bu nedenle daha şık olmam gerektiğini düşündüm" cevabını verdi. Bu sözler herkesi güldürdü.

YILDIRIM'A ANINDA ZİYARET
İmza töreni sonrasında Ali Yıldırım, Aykut Kocaman ve futbolculardan Ziegler, Yobo, Emre ve Mehmet, Metris'in yolunu tuttu. Başkan Aziz Yıldırım'ı ziyaret eden Kocaman ve futbolcular G.Saray galibiyeti sözü verdi.

KUPA ALINIRSA... SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM
Kocaman geçen yılki şampiyonluğun iptal edilmesi ve kupanın alınması halinde "Görevi bırakırım" dediğini hatırlatan bir gazeteciye de şu cevabı verdi: "Sözümün arkasındayım. Sahaya baksınlar 'Şike var' derlerse mesleği bırakırım. Haksız edinilmiş her şeye karşıyım."

1 YILLIK ALACAĞI 1 MİLYON 750 BİN DOLAR
Fenerbahçe yönetimi 2015 yılına kadar sözleşme yenilenen Aykut Kocaman'ın yılda 1 milyon 750 bin dolar alacağını açıkladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan bildiride imzanın 'mevcut şartlarda' atıldığı da belirtildi, yıllara göre bir artıştan hiç bahsedilmedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN