İşi bitmiş bilin

Çarşamba 14.03.2012

Önceki gün kulübün twitter hesabından "Gerekeni yapacağız" diyerek Cimbom'a meydan okuyan kaptan, dün de Radyo F.Bahçe'den verdiği mesajlarla psikolojik savaşını sürdürdü

Cumartesi günkü derbi düellosu öncesi her iki taraftardan da iddialı demeçler gelirken, Fenerbahçe adına bu görevi en ateşli biçimde kaptan Alex yapıyor. Önceki gün kulübün twitter hesabından, "Yeter ki fair play'i unutmayalım, taşkınlık yapmayalım" diyerek taraftara seslenen Alex, sahada gerekeni yapacaklarını söyleyerek G.Saray'a meydan okumuştu. Tecrübeli yıldız, dün de Radyo Fenerbahçe'den yürekli mesajlar verdi.

BİZE HERKES GÜVENSİN
Alex, "Farkında olduğumuz bir şey var ki, o da gücümüz. Bu farkındalık, son düzlükte bizi sonuca götürecek.
Derbiye tüm gücümüzle hazırlanıyoruz.
Bize herkes güvensin. Hedefimiz tektir, bu hedefe doğru yürüyoruz" sözleriyle, camiaya "Bu işi bitmiş bilin" mesajı verdi. Kaptan, eşi Daianne'nin geçirdiği rahatsızlıkla ilgili ise "Ailem için sıkıntılı bir an. Bu sıkıntılı anlar da geçecek elbette" diye konuştu.

KUDRET VE GÜÇ ONUNLA OLSUN
Alex, F.Bahçe ile 3 yıllık sözleşme yenileyen Aykut hoca ile ilgili olarak, "Umuyorum ki kudret ve güç her zaman onunla birlikte olur" değerlendirmesini yaparken, taraftara ise özel parantez açtı: "Fenerbahçe taraftarı tartışmasız dünyanın en iyisi."

BİLETLER ANINDA KAPIŞILDI
Derbi maçın dün sarılacivertli kongre üyeleri için satışa çıkan biletleri, kısa sürede tükendi. Bugün ve yarın ise taraftar kart sahipleri, premium kart sahipleri ve faturalı Fenercell kullanıcıları için satış gerçekleşecek.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN