Web Sürümüne Geç

Yeni rekor 43 bin

Yeni rekor 43 bin
Pazar 25.03.2012

Manisa maçında kendisini destekleyen 41 bin 663 kadın ve çocukla tüm dünyanın diline doladığı Fener, dün 42 bin 940 kadın ve çocuğa oynadı; rekorunu yeniledi

BİR ADIM İLERİ TAŞIDILAR
F.Bahçe, cezayı rekora çevirmeyi alışkanlık haline getirdi... Tarihler 20 Eylül'ü gösterdiğinde cezası nedeniyle sadece kadın ve çocukların izleyebildiği Manisaspor sınavında tribünlerdeki 41 bin 663 vefakar taraftarı sayesinde rekor kıran ve tüm dünyanın diline düşen sarı-lacivertli takım, dün yeni bir rekora imza attı. Büyük aşkı için Şükrü Saracoğlu Stadı'na koşan 42 bin 940 kadın ve çocuk, kendilerine ait rekoru bir adım ileri taşıdı...

KADIKÖY'DE 50 BURSALI
Fenerbahçe sahaya çıktığı sırada büyük bir coşkunun yaşandığı Kadıköy, "İşte taraftar işte şampiyon" tezahüratı ile inledi. Bir an olsun susmayan, desibel açısından erkekleri bile gölgede bırakan sarı-lacivertliler, bir kez daha ayakta alkışlandı. Bu arada karşılaşma için yaklaşık 50 bin davetiye bilet dağıtıldığı, ancak 7 bin kişilik bölümün maça gelemediği bildirildi. Öte yandan Bursasporlu 50 kadın ve çocuk taraftar da tribünlerdeki yerini aldı.

BAYRAK BEKLETİLDİ
Mücadelenin başlamasına 15 dakika kala maraton üst tribündeki taraftarlar dev Türk Bayrağı açmaya başladı. Anons görevlisinin, "Bayrak takım sahaya çıkarken açılacak" uyarısı üzerine bir süre daha bekleyen sarı-lacivertliler, F.Bahçe sahaya çıktığı sırada dev bayrağı açtı.

TEZAHÜRAT PROVASI
Karşılaşma öncesi tribünlerdeki kadın ve çocuklara tezahürat provası yaptırıldı. Stat hoparlöründen yapılan anonsla, "Sarı, lacivert, şampiyon, Fenerbahçe" tezahüratının sırayla nasıl yapılacağı anlatıldı. İlk denemede başarı sağlanamayınca, bir açıklama daha yapıldı.

HERKES HADDİNİ BİLECEK
F.Bahçe'yi yalnız bırakmayan kadın ve çocuk taraftarlar, pankartlarla mesaj gönderdi. Telekom tribününe "Herkes haddini bilecek" yazılı pankart açan sarılacivertliler, Migros'a ise başkan Aziz Yıldırım'ın fotoğrafının da yer aldığı "Bu sevda bitmez" yazılı pankart açtı. "Halkın takımı direniyor" pankartı da dikkat çekti.


Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN