Şahidim olacaktı!

Şahidim olacaktı!
Perşembe 29.03.2012

"Başkan bana her zaman 'Nikah şahidin olacağım' derdi. Düğünüme bile gelemedi"

ÇOK DUYGULANDIM
F.Bahçe Universal'in önemli silahı Eda Erdem, önceki gün Çağlayan'da duruşma sırasında başkan Aziz Yıldırım'la görüşmelerinin detaylarını anlattı. FB TV'ye konuşan Eda, "Kupamızla Çağlayan'a gittik. Başkanımız geldi elimi sıktı. Duygusal anlar yaşandı" dedi ve ekledi:

ERTELEYECEKTİK
"Başkanımız bana 'Ne zaman evleniyorsun. Hadi evlen. Senin nikah şahidin olacağım' diye takılırdı. İçerde olduğu için düğünü ertelemeyi bile düşündük. Başkanımız düğüne mektup gönderdi. Çok duygulandım.
İçeride olmayı hak etmiyor."

BAKÜ DEĞİL BURHAN FELEK
Eda kazandıkları Avrupa şampiyonluğu için büyük mutluluk yaşadıklarını da belirtti. Bakü'de kendilerini Burhan Felek'te gibi hissettiklerini söyleyen Eda, "Bizden bekleneni başardık. Camiamızı bu kupayı getirdiğimiz için mutlu ve gururluyuz" diye konuştu.

TARAFTARIMIZA TEŞEKKÜRLER
Kendilerini gecenin geç saatlerinde karşılayan taraftarlara teşekkür eden Eda, "Biz havaalanına 03.30 gibi indik. Onlar oraya saat 01.00'de gelmişler. Karşılıklı tezahüratlarda bulunduk. Ama otobüs hareket ettikten sonra biraz tatsız olaylar yaşandı" dedi.Etiketler Eda Erdem
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN