Bombardıman

Bombardıman
Cumartesi 31.03.2012

"Fatih Terim ile sahanın içinde yer alanlar, sürece ters düşen bir şey söylemedi. Ama yönetim iyi niyetli değil"

TNT'DE KONUŞTU
F.Bahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, TNT'de çarpıcı açıklamalar yaptı. Özdemir, "G.Saray'ın saha içindeki adamları konuşmadı. Ancak saha dışındaki adamlar daha az hoşgörülü oldu. Buna katılır mısınız?" sorusu üzerine şunları söyledi: "Sayın Fatih Terim olmak üzere, saha içinde yer alan hiçbir G.Saraylı'nın sürece ters düşen bir açıklaması yok. Aynı şeyi G.Saray yönetiminden göremedik. G.Saray için bir şey söylemek bize yakışmaz.

SÖYLEM VE EYLEM
Maalesef zaman zaman duruşlarında, verdikleri kararlarla, daha sonra yaptıkları açıklamalarda çakışma oldu. Kendilerine ters düştüler." G.Saray'ın yaklaşımın iyi niyetli olmadığını belirten Özdemir, "G.Saray'ın iddialarına, bu konuyu başka yerlerine çekmesini iyi niyetli olarak bulmuyorum. Başbakan'ın açıklamaları basına yansıdı. Başbakan'ın gösterdiği İngiltere örneği vardı. Türkiye, İngiltere'den geri bir ülke değil" dedi.

BAŞBAKANIMIZ ÇOK HAKLI
Avrupa'ya gitmemenin Türk futbolu için çok ciddi darbe olacağını vurgulayan Özdemir şunları söyledi: "Başbakanımız'ın dediği, '8 takımın düşmesi Türk futbolunu geriye götürür' lafı doğrudur. 4 büyük takımın 3'ü, listenin içinde. Avrupa'ya gitmeme kulüplerin maddi gelirlerine büyük etki. Biz bu süreçten çok akıllı bir politikayla çıkmanın yollarını aramaktayız. Başbakanımız da destek veriyor. İnşallah atlatacağız."

DEMİRÖREN DOĞRU YOLDA
Yıldırım Demirören federasyonunun doğru adımlar attığını ifade eden Özdemir, "Federasyon her gün karar değiştirmiyor. Bizim istediğimiz federasyon budur. Biz TFF ile yürürsek bu süreci en iyi şekilde atlatacağız. Kimse merak etmesin. Maddi kayıplar olmayacaktır" dedi.

TRABZON'A GiDECEĞiZ
Trabzon maçı ile ilgili Özdemir şunları söyledi: "3 Temmuz'dan bugüne, Trabzon'un birçok açıklaması oldu. Ancak ben dahil hiçbir yönetici arkadaşımız cevap vermedi. Bizim sahamızda oynanan maç öncesinde başkan Sadri Şener'i aradım ve 'Beraber yemek yiyip, maçı izleriz' dedim. Bugünlerde Sadri Şener, Nevzat Şakar iyi demeçler verdi.

GERİLİM GEREKSİZ
Bizim maça gelmemizi istediler. Fenerbahçe takımı ve yönetim kurulu üyeleri olarak Trabzon'a gidicez.
Akçaabat köftemizi yiyeceğiz. Sonuç ne olursa olsun, ya onlar bizi, ya da biz onları alkışlayacağız. Trabzonspor ile ilk kez oynamıyoruz. Gerilime gerek yok. Sahada futbol konuşulur. İnşallah iyi futbol izletiriz. Süper Final'de daha birçok maç oynayacağız."

Usta Penaltıcı
Orta kafa gol

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN