Web Sürümüne Geç

  Emre idmanı yarıda bıraktı

  Emre idmanı yarıda bıraktı
  Cuma 31.03.2012

  Sağ arka adalesinde çekme olan oyuncu, tedbir için dinlendirildi Kocaman, bugünkü sağlık durumuna göre ilk 11 için karar verecek

  SABAH ÇALIŞMASI
  Trabzon derbisine hazırlanan F.Bahçe'de Emre'nin yarın oynayıp oynamayacağı merak edilirken, dün gelen sakatlık haberi şaşırttı. Sabah yapılan antrenmanda sağ arka alt adalesinde ağrı hisseden Emre tedbir amaçlı çalışmayı yarıda bıraktı. Orhan Şam'ın sakatlanmasıyla yeniden ilk 11'de oynamasına kesin gözle bakılan Gökhan Gönül'ün ardından, Emre'ye de 11 yolu göründü.

  AS TAKIMDAYDI
  Sarı-lacivertlilerin dünkü taktik çalışmasında, geçen hafta kadroda yer bulamayan Emre-Gökhan ikilisi as takımla çalıştı. Aykut Kocaman, Emre'yle ilgili son kararını bugünkü sağlık durumuna göre verecek.
  Emre' ilk 11'e alınırsa Cristian-Selçuk ikilisinden hangisinin kulübeye çekileceği de maç saati netleşecek. Bu arada tedavisi süren Orhan idmana katıldı, Sezer ve Özgür ayrı çalıştı.

  ORTALIĞI KIZIŞTIRIYOR
  Emre için Atletico Madrid kulübü ile görüştüğünü söyleyen menajeri Ahmet Bulut'un transfer piyasasında ortalığı kızıştırmaya çalıştığı iddia edildi. Bulut'un, bu söylentileri bilerek yaydığı ve Fenerbahçe yönetimi ile sözleşme yenileme yollarını aradığı konuşuluyor. Ancak sarı-lacivertli yönetim, Emre'nin geleceğiyle ilgili kararını sezon sonunda vermeye kararlı.

  Usta Penaltıcı
  Orta kafa gol

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN