Aziz Yıldırım: Adayım

Aziz Yıldırım: Adayım
Çarşamba 02.05.2012

"F.Bahçe'yi dünya kulübü olma yolunda engelleyemediler. Bu ulu çınardan tek bir yaprak dahi koparamayacaklar"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım tutuklu olduğu Metris'ten avukatları aracılığıyla gönderdiği açıklamayla "BAŞKAN ADAYIYIM" dedi. Açıklamaya taraftara destekten için teşekkür ederek başlayan Yıldırım, suçsuz olduğunu tekrar ederken, "Bizlerin de bu uğurda 'çektiklerimiz', 'göze aldıklarımız'ın yanında yok hükmündedir" ifadesini kullandı.

İşte Yıldırım'ın açıklamaları:
Sevgili Fenerbahçemizin dünya kulübü olma yolundaki büyük yürüyüşü, taraftarıyla, tarihiyle, ekonomisiyle ve en önemlisi yıkılmaz duruşunu simgeleyen zaferleriyle engellenemez boyutlara ulaşmıştır.

Kulübümüzün gerek geldiği nokta ve gerekse hedeflerine yönelik projeleri kimileri için hayal dahi edilemez niteliktedir. Yasadığımız sürecin ve Fenerbahçemize karşı yürütülen bu hayâsızca kampanyanın gerçek sebebi de budur.

BATAKLIĞA ÇEKİYORLAR
Ancak bu süreç, Fenerbahçe camiasının sadece şanlı geçmişine değil, geleceğine de ne denli sahip çıktığını dost-düşman herkese açıkça göstermiştir, göstermeye devam edecektir. Fenerbahçemizin bu büyük yürüyüşünü engellemeye çalışanlar geçmişte olduğu gibi bugün de muvaffak olamayacaklardır.
Asılsız suçlamalarla ve türlü oyunlarla bizleri, Türk sporunu bulundukları yere diğer bir deyişle bataklığın içine çekmeye çalışanlar, bugün de işbaşındadırlar. Türlü senaryolarla Fenerbahçemizi, beni ve yöneticilerini lekelemeye kalkanlar şimdilerde Fenerbahçemizi ele geçirme senaryolarının son perdesini oynama hazırlığı içindedir. Ancak unuttukları, Fenerbahçemizin başkanı, yöneticileri, taraftarı ve tüm değerleriyle ayrılmaz ve bölünmez bütün olduğu gerçeğidir. Hayatlarını ortaya koymaktan çekinmeyen Fenerbahçemizin başkan ve yöneticilerinin şahsi ikballeri uğruna, bu sevdalarını pazarlık masalarında bırakıp kaçacaklarını söylemek kimsenin haddi değildir; bunlar derhal ve en sert şekilde gereken cevabı alacaklardır. Aziz Yıldırım'ın vereceği cevap ise her zaman olduğu gibi açık ve nettir.

Aziz Yıldırım 19 MAYIS 2012 TARİHLİ BÜYÜK FENERBAHÇE KONGRESİNDE FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKAN ADAYIDIR.

Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının mücadelesi Fenerbahçe'nin mücadelesidir. Bu mücadele her yöneticimiz her taraftarımız ve her zerremiz aklanana kadar ve bizlere bu zulmü yaşatanlar kanunlar önünde hesap verene kadar sürecektir. Unutulmamalıdır ki hiçbir güç bu ulu çınardan tek bir yaprak dahi kopartamayacaktır. Sahaya yansımayan eylemlerin, nerede ve nasıl yapıldığını ortaya koyamayanlar bu hukuk dışı safsatalara dayanarak karar alamazlar. Hele hele günü kurtaran yasa değişiklikleri ile Fenerbahçe'yi kurtarma adı altında lekelemeye çalışanlar, Türk futboluna ihanet etmektedirler.
Fenerbahçe'nin tüm hesaplarının tertemiz olduğunu, yöneticilerinin tüm tasarruflarının belgelere dayandığını içeren resmi bilirkişi raporları onca açıklamanın içinde bile yer almamakta. Etik Kurulu Raporu gündeme geldiğinde, TFF'ye ziyaretleri söyleyemeyen ve nedenini yazamayan korkusuz (!) ve özgür (!) medya; konu bizler ve Fenerbahçemiz olunca neden kana susamış canavara dönüşmektedir?

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN