Aziz Yıldırım'a tahliye yok!

Aziz Yıldırım'a tahliye yok!
Cuma 04.05.2012 00:00

Mahkeme Aziz Yıldırım ve İlhan Ekşioğlu'nun tahliye taleplerini red etti

''Futbolda şike'' davasının tutuklu sanıklarından Tamer Yelkovan'ın tahliyesine karar verilirken, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu diğer tutuklu sanıkların bu hallerinin devamına hükmedildi.

TAMER YELKOVAN'A TAHLİYE
''Futbolda şike'' davasının tutuklu sanıklarından Tamer Yelkovan'ın tahliyesine karar verildi.

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada verilen aranın ardından alınan ara kararı açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanıklardan Fenerbahçe Kulübü Mali İşler Müdürü Tamer Yelkovan'ın tahliyesini kararlaştırdı.

MAHKEMEYE ZORLA GETİRİLECEKLER
''Futbolda şike'' davasında mahkeme, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu ve Göksel Gümüşdağ'ın da aralarında bulunduğu bütün tuksuz sanıkların bir sonraki duruşmaya zorla getirilmesine karar verdi.

TRABZON'UN MÜDAHİLLİK TALEBİ KABUL EDİLDİ
Mahkeme esas hakkındaki mütealasını hazırlanması için dosyanın Cumhuriyet Savcısına gönderilmesine karar verirken TFF'nin de etik kurulu raporunun istenilmesini kararlaştırdı. Bu arada şike davasında mahkeme tarafından Trabzonspor'un müdahallik talebi kabul edildi.

NİHAİ KARAR 1 HAZİRAN CUMA GÜNÜ
1 Haziran Cuma günü ise nihai kararın açıklanacağı son duruşmanın yapılacağı belirtildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN