Terim haklı Güneş aynı

Terim haklı Güneş aynı
Cuma 04.05.2012

"Fatih Terim'in saygı konusunda söylediklerine imzamı atarım. Şenol Güneş'in ne demek istediğini anlamadım. Geçen sezon da benzer şeyler söyledi, yine oraya götürdü işi"

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş maçı sonrasında önemli açıklamalar yaptı G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Trabzon'un hocası Şenol Güneş'in eleştirileri hakkında yorum yapan Kocaman, şunları dile getirdi: "Terim'in saygı ve benzeri sözleriyle ilgili aynı şeyleri düşünüyorum. İmzamı atarım." Sarı-lacivertli hoca, Şenol Güneş'in 'futbolda kaos ve tehlike söz konusu' söylemleri için de "Çok anlayamadım ve kavrayamadım. Çok fazla bir şey söyleyemeyeceğim. Geçen sezon da benzer şeyler söyledi. Yine oraya götürdü işi" dedi.

İSMİNE YAKIŞIR BİR HAFTA GEÇİRDİK
Bu haftaki Süper Final karşılaşmalarının ismine yakışır şekilde geçtiğini dile getiren tecrübeli teknik adam, daha önce ligin 24. haftasındaki gibi G.Saray'ı yakalama fırsatı bulduklarını ama değerlendiremediklerini söyledi. "Kalan 2 maçımızı da kazanırsak şampiyon olacağımızı biliyoruz" diyen Kocaman, önlerindeki Trabzonspor mücadelesinin gerilimli, stresli geçebileceğini bildiklerinin altını çizerek bundan çekinmedikleni ifade etti. Sarı-lacivertli hoca ayrıca dünkü derbide farkın artmasını Volkan Demirel'in önlediğini sözlerine ekledi.

Etiketler Aykut Kocaman
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN