İpler elimizde

İpler elimizde
Cumartesi 05.05.2012

Beşiktaş yenilgisiyle şoka giren futbolcular, kalan iki maça dikkat çektiler. Alex, Volkan ve Selçuk, "Trabzon ve G.Saray'ı yenecek gücümüz var" diye konuştu

Beşiktaş yenilgisi sonrası F.Bahçe soyunma odasında buz gibi bir hava esti. Futbolcular kısa sürede toplanarak durum değerlendirmesi yaptılar. Çok büyük bir fırsat teptikleri için üzgün olan sarı-lacivertli oyuncular, "Şunu gördük ki rahat bize yaramıyor. Bu maçı alsak Trabzon ve G.Saray maçları için kredi kazanacaktık. İşimizi zora soktuk. Ancak mutlu olabileceğimiz bir şey var ki, o da her şeyi kaybetmedik. İpler yine bizim elimizde. Kalan son iki maçımızı kazanırsak, çok istediğimiz şampiyonluk bizim olur. G.Saray'ın yaşadığı puan kaybı bizi olumsuz etkiledi" değerlendirmelerini yaptılar.

ALEX VE VOLKAN ARKADAŞLARINI MOTİVE ETTİ
Sarı-lacivertli takımın iki kaptanı Alex ve Volkan daha sonra söz alarak, arkadaşlarını hem motive hem de teselli etmeye çalıştı. Alex, kimsenin büyük bir üzüntü içine girmemesini isteyerek şöyle devam etti: "Arkadaşlar hepimiz bu kötü havadan sıyrılalım. Önümüzde tarihi iki maç var. Bunları kazanmak için kafamızın rahat olması lazım. Diğer maçların sonuçlarına bakmadan önümüzdeki iki maçı kazanmamız gerekiyor." Volkan ise yaptığı konuşmada F.Bahçe takımının kalan iki maçı kazanacak güçte olduğuna dikkat çekti.

ÜÇ MAÇTA İKİ KUPA BİZİM OLABİLİR
F.Bahçe'nin deneyimli oyuncusu Selçuk Şahin ise arkadaşlarına yönelik yaptığı konuşmada, Beşiktaş yenilgisine çok üzüldüklerini ama her şeyin hâlâ kendi ellerinde olduğunu, 10 gün içinde oynayacakları 3 maçla 2 kupayı da getireceklerini söyledi. Selçuk, "İnsanlar sezon boyunca yaptığımız mücadeleden dolayı geldiğimiz noktadan memnun. Ancak kesinlikle biz bununla yetinmeyeceğiz. İki kupayı da istiyoruz. Camianın bu başarıya ihtiyacı var. Trabzonspor maçı ise bizim için dönüm anıdır" diye konuştu.
Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN