"Sadri Şener bana küfür etti!"

"Sadri Şener bana küfür etti!"
Pazar 06.05.2012 21:47

Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında oynanan Süper Final karşılaşmasında sahada yaşanan gerginlikler koridorlara ve soyunma odalarına taşındı. Maç sonrası verdiği röportajda Semih Şentürk, Trabzonspor başkanı Sadri Şener’in kendisine küfür ettiğini iddia etti.

Süper Final'in 5.haftasında Avni Aker Stadı'nda oynanan karşılaşmada olay üstüne olay yaşandı. Zokora'nın Emre Belözoğlu'nun elini sıkmamasıyla başlayan gerginlikler zinciri yine Zokora'nın Emre'ye yaptığı faulle zirveye çıktı. Sahaya atılan yabancı maddelerin oyunculara isabet etmesiyle karşılaşma duraksadı; Fenerbahçe gol bulunca taraftarlar iyice çıldırdı.

Zokora'nın faulünden bir dakika sonra Mustafa Kamil Abioğlu karşılaşmanın ilk devresini bitirirken sahada yaşanan tartışmalar koridorlara taşındı. Trabzonspor file bekçisi tolga Zengin ile Fenerbahçe'nin tercümanı Samet Güzel arasında atışma yaşandı, ikiliyi araya girenler ayırdı.

"Sadri Şener bana küfür etti!"
Öte yandan, maç sonrası verdiği röportajda, soyunma odasına giderken güvenlik güçlerinin kendilerine sert müdahalede bulunduklarını Trabzonspor başkanı Sadri Şener'e şikayet eden Semih Şentürk beklemediği bir yanıtla karşılaştığını söyledi. "Sadri başkanım görmüyor musunuz bize nasıl davrandıklarını" diyerek Sadri Şener'e güvenlik güçlerini şikayet ettiğini söyleyen Semih ağır bir küfürle karşılık aldığını ve bunun hem kendisinin hem de Fenerbahçe'nin onurunu kırdığını iddia etti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN