2 kupaya servet

2 kupaya servet
Salı 08.05.2012

10 milyon TL'lik şampiyonluk primini 15 milyon TL'ye, 5 milyon TL'lik kupa primini de 7.5 milyon TL'ye yükselten F.Bahçe yönetimi, iki kulvarda birden mutlu sona ulaşılırsa artı 2.5 milyon TL daha vadetti...

Trabzon deplasmanından 3 puanla dönerek şampiyonluk umudunu evindeki Galatasaray derbisine taşıyan Fenerbahçe'de yönetim kesinin ağzını açtı... Zor şartlarda oynanan Trabzon maçının kazanılmasının ardından prim miktarlarında iyileştirmeye giden sarı-lacivertliler, mutlu son halinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmama kararı aldı. Hem lig hem de kupa şampiyonluğunun primine yüzde 50 zam yapılırken, bununla da kalmadı.

ÖNCE LİGDE GALATASARAY, ARDINDAN KUPADA BURSASPOR...
Lig şampiyonluğu için belirlenen 10 milyon TL'lik primi 15 milyon TL'ye, kupa şampiyonluğunun primini de 5 milyon TL'den 7.5 milyon TL'ye yükselten yönetim, iki kulvarda birden mutlu sona ulaşılması halinde artı 2.5 milyon TL daha ödeyecek. Galatasaray galibiyeti ile 15 milyon TL'yi cebine koyacak sarı-lacivertli oyuncular, 4 gün sonra Bursa'yı da devirirse 10 milyon TL daha kazanacak. Tüm zorluklara karşın iki kulvarda da zirve yürüyüşünü sürdüren Fenerbahçeliler böylece servetlerine servet katacak.

Volkan DEMİR

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN