"2 kupayı da alacağız"

"2 kupayı da alacağız"
Perşembe 10.05.2012 17:22

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yıldırım, mutlu sona yaklaştıklarını ve bu sezon 2 kupayı da alacaklarını savundu.

Ali Yıldırım'ın Radyo Fenerbahçe'ye telefonla bağlanarak yaptığı açıklamalar, kulübün internet sitesinde de yer aldı.

Galatasaray ile hafta sonunda yapacakları şampiyonluğu belirleyecek derbi maçta taraftarların dün takımlarını maçın başından sonuna kadar basketbol seyircisi gibi desteklemelerini isteyen Yıldırım, şunları kaydetti:

''Fenerbahçe taraftarı takımına güvensin, biz bu sene 2 kupayı da alacağız, hiç kimse merak etmesin. Artık oyuncuların inancını, iradesini görüyorsunuz, mutlu sona çok yaklaştık, herkes rahat olsun. 'Fenerbahçe son maçlarda kaybediyor' diyorlar. Oysa Sivas'ta son maçta kazandık. Herkesin içi rahat olsun. Oyuncular bir top kaptırabilir, bir şey olur, ama taraftarımız tam destek hep destek anlayışında olsun ve karşı takımı da fair-play kuralları içinde ıslıkla protesto etsinler. Biz ne yapacağımızı biliriz ve inşallah 90 dakikanın sonunda sevinen taraf biz oluruz.''

''Bizim yaşadıklarımızı Allah düşmanımıza yaşatmasın'' diyen Ali Yıldırım, ''Çok hüsrana uğradık, kötü günler geçirdik. 4 Temmuz günü bize 'Son 2 maçta kupada final oynayacaksınız ve kendi sahanızda Galatasaray ile şampiyonluk maçı yapacaksınız' deselerdi, hiç bakmadan hepimiz altına imza atardık. Gelecek sene yine böyle olsun, yine imza atarım'' şeklinde konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN