Allah razı olsun

Allah razı olsun
Cumartesi 12.05.2012

"Gururluyum. Zira böyle bir camia, böyle taraftar ve böyle inanmış sporcuların başkanıyım. Allah sizden razı olsun"

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugünkü şampiyonluk derbisi öncesi sarı-lacivertli taraftarlara ve futbolculara yönelik bir mektup yazdı. İşte, o duygu dolu mektuptan satır başları:

MİNNETTARIM TARAFTARA:
"Gururluyum, zira böyle bir camia, böyle bir taraftar ve böyle inanmış sporcuların başkanlığını yapmaktayım. Verdiğiniz destek ve kuvvet her türlü övgünün üstündedir. Sizlere minnettarım. Artık görülmüştür ki Fenerbahçe adı sadece 'Zafer' ve 'Başarı' değil, Fenerbahçe adı artık 'Cesaret, özgürlük' ve en önemlisi Fenerbahçe artık 'Yıkılmazlık'tır. Fenerbahçe, yaşatılan türlü acıya ve kayba inat ayakta kalmak; haklı olanı alkışlamaktır. Kısacası Fenerbahçe; 'Bizde kalan büyüklük'tür.

BÜYÜKLÜK VE SAYGI
Unutulmamalıdır ki; şampiyonluk çok kereler kazandığımız veya daha önce de kaybettiğimiz; büyüklük ve saygı ise Fenerbahçe'nin asla kaybetmeye tahammülü olmayacağı yegane varlık sebebimizdir. Bu değerlere yakışan, bu değerlerle kazanılacak zaferiniz şimdiden kutlu olsun.''

SİZLER BİZE ACIYI BAL EYLEDİNİZ
FUTBOL TAKIMINA
: "Sizler ki en büyük övgünün sahiplerisiniz. Fenerbahçe camiasının gözbebeğisiniz. Kimi zaman suçlandınız, kimi zaman hırpalandınız, tekmelendiniz. Size saldırdılar, emeğinize leke sürmeye çalıştılar. Ve ilk sizin kaçacağınızı düşündüler. Ama sizler 'acıyı bal eylediniz', gururun ve mücadelenin adı oldunuz. Allah hepinizden razı olsun. Bana ve arkadaşlarıma bugünleri yaşattınız."

'KOCAMAN' SELAM VE SEVGİLER...
"Biz burada sizlerle 'sabır' çektik, sizlerle 'ayaklandık' ve 'yürüyoruz.' Kazandığınız her zafer bizim haklılığımız oldu. Biliyorum ki yine öyle olacak ve kazanacağız. Sizlerin emeğiyle, alın teriyle yine yurdun dört bir yanından 'Fenerbahçe' çığlıkları yükselecek ve tüm Türkiye bayram edecek. Hepinizi alınlarınızdan teker teker öpüyor ve sizler için çarpan bir baba yüreğinden 'Kocaman' selam ve sevgiler yolluyorum."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN