Kadıköy inlesin

Kadıköy inlesin
Cumartesi 12.05.2012

"F.Bahçe'nin şanlı tarihinin en karanlık yılı, aynı zamanda en başarılı yılları arasına girebilir. Bu bizim elimizde. Susmak yok, durmak yok!"

F.Bahçe Taraftar Birliği, derbiye gelecek taraftarlara bazı uyarılarda bulundu.Açıklamada, 3 Temmuz'dan beri yaşanan sıkıntılı dönemde, muhteşem bir birliktelik göstererek bugünlere gelindiği vurgulanarak, "Türlü haksızlıklara maruz bırakılan, üstünde oyunlar oynanan, en kritik maçlar öncesinde moralleri alt üst edilen ve en önemlisi alın teriyle kazanılan şampiyonluklarına leke sürülen F.Bahçe'nin Kocaman yürekli futbolcuları iki kupaya çok yakın" denildi.

GALİBİYETE GİDEN YOLDA HEP BİRLİKTEYİZ
F.Bahçe'nin şanlı tarihinin en karanlık yılının, aynı zamanda en başarılı yıllar arasına girebileceğini ifade eden taraftarlar birliği, şöyle devam etti: "Maçın başından sonuna kadar, bitmek bilmeyen bir destek vermek zorundayız. Bir dakika susmadan, oturmadan, tezahüratlarla, ıslıklarla sahaya etki edecek ve galibiyete giden yolda her zaman olduğu gibi yine pay sahibi olacağız."

SARACOĞLU'NDA NELER YAPMALIYIZ?
Maç günü en geç saat 17.00'de Saracoğlu'nun içinde olalım.
Maça "çubuklu" formalarımızla gelerek, Fenerbahçe için tek yürek olalım.
Maçtan önce aşırı alkol tüketimi yapmayıp maç anında tamamen sahaya odaklanalım ve takımımıza layıkıyla destek olalım.
Maç öncesi toplanmalarında gereksiz tezahüratlardan kaçınarak sesimizi koruyalım ve maç saatine sapasağlam gelerek sesimiz kısılana kadar statta bağıralım.
Maçın başından sonuna kadar, o anki skor her ne olursa olsun desteğimizi asla kesmeyelim.
Sahadaki her futbolcumuza destek olalım, hatalarında bile alkışlayarak motive edelim.
Sahaya yabancı madde atmak gibi bir hataya düşerek sahadaki futbolcularımızın oyununa ve konsantrasyonuna zarar vermeyelim, tahriklere kapılmayalım.
Derbinin skoru ne olursa olsun maç sonu F.Bahçe'mizi alkışlayarak, gösterdikleri bu büyük "onur mücadelesi" için teşekkür edelim.

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN