Oyun bitti!

Oyun bitti!
Pazar 13.05.2012

"3 Temmuz'dan bu yana binbir sorunla uğraştık. Aydınus, Beşiktaş maçında 'oyun bitti' demeye getirdi. Çakır da şahane yönetti!"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçtan sonra federasyon ve MHK'yi bombaladı: "Bugünkü genel stratejimiz Galatasaray'ı oyun içine katmamaktı. Son ana kadar golü arayıp sabırlı oyun sergiledik. Ancak skoru elde edecek durumu bir türlü beceremedik. Bu işin kabaca oyun tarafı. 3 Temmuz sabahından beri binbir tane sorunla uğraştık. Tapeler, tapeler, tapeler... Her hafta maçlardan önce bir şeylerle uğraştık. Bir sürü hikaye, olay. Herkes buna dahil, eski federasyon bunda pay sahibi. Özellikle Fırat Aydınus'un Beşiktaş maçında 'oyun bitti' demeye getirmesi ve geçen hafta Kamil Abitoğlu'nun yönetiminden sonra Cüneyt Çakır da bugün çok güzel maç yönetti. Cüneyt Çakır şahane bir maç yönetti tebrik ediyorum onu (!)"

SADECE G.SARAY'I YENEMEDİ
2010-11 sezonu başında F.Bahçe'ye teknik direktör olan Aykut Kocaman'ın Kadıköy'de yenemediği tek takım G.Saray oldu. Kocaman'lı Fener; evinde 41 maçta 33 galibiyet, 7 beraberlik, 1 yenilgi aldı.

BİZ G.SARAY'A YAPMAYIZ
Geçen sene alın teri ile aldıkları şampiyonluğun masa başı oyuncularıyla ellerinden alınmaya çalışıldığını iddia eden Kocaman, "Bizim bunu G.Saray'a yapmaya hakkımız yok. 40 tane lig maçı oynadık bu sene. 40. maç sonunda şampiyon G.Saray oldu. Biz de olabilirdik. Teknik ekibimi ve futbolcularımı kutluyorum" diye konuştu.

YARALARI SARACAĞIZ
Türkiye Kupası'nda Bursa ile oynayacakları finali de değerlendiren Kocaman, "Bu sene yaralarımızı sara sara geldik. Çok istedik maç boyunca bunu gösterdik. Çok da kolay olmayacak ama yaralarımızı sarmayı öğrendik. Bursa maçına kadar yaralarımızı saracağız" dedi.

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN