Hayal görmesinler

Hayal görmesinler
Çarşamba 16.05.2012

Taraftarlar, "Şampiyonluğun verdiği şımarıklıkla konuşuyorlar. Süper Final'de 4 puan fark attık. Matematikleri de mi yok" yorumu yapıyor

Galatasaray'ın kendini "çifte şampiyon" ilan etmesi Fenerbahçelileri kızdırdı... Sarı-lacivertli taraftarlar ve futbolcular, özellikle sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim'i hedef alarak, "Biri normal sezonda, diğeri de Süper Final'de olmak üzere iki kere şampiyon olduk" sözlerine takmış durumda.

TÜM RAKİPLERİ SÜPÜRDÜK
Fenerbahçeli taraftarlar sanal alemde, "Şampiyonluğun verdiği şımarıkla konuşuyorlar. Matematikleri de mi yok! Biz Süper Final'de 4 galibiyet, 1 yenilgi, 1 beraberlik alıp 13 puan topladık. Galatasaray ise 9 puan topladı. Aradaki 4 puan farkı ne yapacaklar?
Eğer iki şampiyondan söz edeceklerse, bunun biri Süper Final'de rakiplerini süpüren Fenerbahçe'dir. Bunların matematikten de haberleri yok!" yorumları yapıyorlar.

KİMSEYİ KANDIRAMAZLAR
F.Bahçeli futbolcular da kendilerini çifte şampiyon ilan eden Fatih Terim'i, sarı-kırmızılı yöneticileri kamuoyunu yanıltmakla suçlarken, "G.Saraylılar rakibin emeğine saygı göstersinler. 'İki kere şampiyonuz' diyerek kimseyi kandıramazlar. Unutmasınlar ki son üç maçlarında berabere kalarak şampiyon oldular. Galatasaray bize normal sezonda 34 maçta 9 puan fark attı, biz ise onlara sadece 6 maçta 4 puan fark attık. Biraz da olaya bu pencereden baksınlar" şeklinde konuştular.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN