Geciken özgürlüğe

Geciken özgürlüğe
Perşembe 17.05.2012

"Şampiyonluğu kaybettikten sonra kupada 30. yıl olması önemi değildi. Oyuncularım sorumluluklarını hatırladılar. Futbolcularımın sorumluluğunu bilmeleri önemliydi'

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kupayı başkan Aziz Yıldırım'a hediye etti. Kocaman, "Söylenecek tek şey var o da mutlu olduğumuz.
Kupa 29. yıl sonunda geldi. F.Bahçe camiasına hayırlı olsun, çok mutluyuz. Alkışlar takıma gitmeli her zaman olduğu gibi. Kazanırken de kaybederken de. Bu oyunu biraz geç yakaladık, daha erken başlayabilirdik. Ligdeki derecemizi de etkilerdi bu. Ama bir alkış gerekiyorsa o da oyuncularındır. Hepsine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. Kupayı Metris'e götürüp götürülmeyeceği sorulan Kocaman, "Başkanın ilk Türkiye Kupası onun için de hayırlı olsun. Sadece kupaya değil artık aynı zamanda geciken özgürlüğüne de kavuşmasını diliyorum" yorumu yaptı.

KOCAMAN'DAN SiFTAH
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sarılacivertli takımdaki ilk Türkiye Kupası sevincini dün yaşadı... Futbolcu olarak 8 sezon terlettiği sarı-lacivertli forma ile 2 kez final oynayan tecrübeli çalıştırıcı, ikisinde de sahadan boynu bükük ayrılmıştı. Kocaman, 1988-89 sezonunda Beşiktaş'a, 1995-96 sezonunda da Galatasaray'a kaptırdığı kupayı Bursaspor'un elinden teknik adam olarak almayı başardı. Fenerbahçe'nin müzesine giden 50. Türkiye Kupası, hem kulübün, hem de teknik direktörünün hasretini bitirmiş oldu.

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN