24 ayar Fener

24 ayar Fener
Cuma 18.05.2012

İki stoper, bir sağ açık, bir sol bek, bir orta saha ve bir de golcü isteyen Aykut Kocaman, 24 ismin yer aldığı geniş liste hazırladı. Kocaman, listeden 6 futbolcunun transfer edilmesini istiyor

Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe'de taraftarlar 29 yıllık hasretin sona ermesinin mutluluğunu yaşarken, teknik direktör Aykut Kocaman ise tamamen transfere yoğunlaştı. Aykut Kocaman dün gün boyunca kurmaylarıyla birlikte üzerinde çalıştığı transfer listesine son şeklini verdi.
Kocaman, hafta sonunda yapılacak kongrede Aziz Yıldırım'ı temsil edecek yeni ismin belli olmasından sonra listeyi yönetime sunacak. 24 kişilik listede bazı isimlerin altını çizen Fenerbahçe'nin hocası, transferde önceliğin bu oyunculara verilmesini talep edecek.

FOTOMAÇ, başarılı teknik direktörün öncelikle istediği bu futbolcuların adını öğrenmeyi başardı. Aykut Kocaman'ın savunma özelliği de olan isimlere ağırlık vermesi dikkat çekti. Yobo'nun takımda kalması halinde bir, ayrılması durumunda ise iki stoper isteyen Fenerbahçe'nin hocası, ayrıca bir sol bek, bir sağ açık, Emre tarzında bir orta saha ve Emenike gibi güçlü, yırtıcı bir golcü talebinde bulundu. Gelecek sezon yepyeni bir başlangıç yapmayı planlayan ve tüm kulvarlarda başarı hedefleyen Aykut Kocaman, bu amacına ulaşmak için güçlü ve savaşçı bir kadro kurmaya kararlı.

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN