İmzaya gidiyor

İmzaya gidiyor
Cuma 18.05.2012

Zirve gelecek hafta içi Madrid'de gerçekleşecek. F.Bahçe'nin 'Kal' demediği milli futbolcunun Türkiye'deki futbol ortamından iyice bunaldığı İspanya'da yepyeni bir sayfa açmaya kararlı olduğu öğrenildi

Atletico Madrid'le el sıkışan Emre Belözoğlu'nun bu ekibe transferi henüz resmi olarak gerçekleşmedi. Arda Turan'lı kadrosuyla bu sezon Avrupa Ligi Kupası'nı müzesine götüren La Liga ekibinin son detayları görüşmek üzere milli futbolcuya Madrid'e davet ettiği öğrenildi. Görüşme, Atletico Madrid'in şu anda Kolombiya'da özel bir turnuvada yer alması nedeniyle önümüzdeki hafta gerçekleşecek.

F.BAHÇE'DE KALMASI ARTIK ÇOK ZOR
İspanyol takımının Emre'den yeni bir görüşme talep etmesi kafa karıştırırken, sarılacivertli yıldızın yakın çevresine, "Zokora olayından sonra Türk basınında çıkan haberler oraya biraz farklı yansımış. Ancak bir sorun yok" dediği belirtildi. Türkiye'deki futbol ortamından iyice bunalan Emre'nin İspanya'da yeni bir sayfa açmaya kararlı olduğu, F.Bahçe'de kalmasının mümkün görünmediği vurgulandı.

EN HIRÇINI EMRE
Sarı-lacivertlilerde bu sezon 22 futbolcu, 90 sarı, 3 kırmızı kart görürken, Emre, 11 sarı kartla takımının en hırçını oldu. Kanarya, en fazla kartı son G.Saray maçında (5 sarı, 1 kırmızı) gördü.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN