Bu işi çözeriz

Bu işi çözeriz
Cumartesi 19.05.2012

"UEFA bize ceza verecekse, Futbol Federasyonu ile koordinasyon içinde üstesinden gelebiliriz. Bu ilişkileri yönetecek çok iyi arkadaşlarımız var"

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, "UEFA bize ceza verecekse, Türkiye Futbol Federasyonu ile koordinasyon içinde olarak üstesinden gelebiliriz. Bu ilişkleri yönetecek çok iyi arkadaşlarımız var" dedi. CNBC-e'ye konuşan Özdelir, şike konusunda verilen cezaların Türk futbolu için yeterli olduğunu savunarak "Bundan sonra hiçbir Türk takımı cezaya çarptırılmamalıdır" ifadesini kullandı.

ALİ KOÇ'A GÖREV ÇOK YAKIŞIR
"Burada görev, federasyona ve UEFA'da yer alan Şenes Erzik'e düşmektedir" diyen Özdemir, "Hukuksal çalışmalarla, hiçbir Türk takımı ceza almamalı ve Türk takımları da önümüzdeki sezon Avrupa'da Türk futbolunu temsil etmelidir'' şeklinde konuştu. Yeni yönetim kurulunda yer almayacağını yineleyen Özdemir, "Benden sonra benim görevimi Ali Koç yapsın, ona yakışır" diyerek sözlerini tamamladı.

CEZA 1-2 MAÇA DÜŞECEKTİR
PFDK'nın verdiği 6 maçlık cezayı değerlendiren Nihat Özdemir, "Tahkim'e başvuracağız. Bir ya da iki maça düşeceğini ümit ediyorum. Bursa'ya da 5 maç ceza verildi. Yeni federasyon 1 maça indirdi. Tahkim cezayı hafifletecektir" dedi.

4-5 FARKLI KİŞİ OLABİLİR
Özdemir, yeni yönetimde değişiklik olup olmayacağı sorusuna, "En fazla 4-5 isim değişir diye düşünüyorum. Geçmişteki politikalar, önümüzdeki günlere de taşınacaktır" yanıtını verdi.

F.BAHÇE VARSA G.SARAY VAR...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Türk sporunda olmazsa olmaz iki büyük camia olduğunu dile getiren Nihat Özdemir şunları söyledi: "Biz varsak Galatasaray var, Galatasaray varsa biz de varız. Fenerbahçe-Galatasaray zirve mücadelesi olmayınca ligin tadı kalmıyor."

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN