"Dar ağacında olsak bile son sözümüz Aziz Yıldırım' olmalıdır''

"Dar ağacında olsak  bile son sözümüz Aziz Yıldırım' olmalıdır''
Cumartesi 19.05.2012 15:07

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Olağan Genel Kurul Toplantısı, İstanbul'da devam ediyor.

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Arena'da yapılan kongrede konuşan eski yöneticilerden Vefa Küçük, başkan ve yönetim kurulunun sıkıntılı dönemde kulübü becerikli bir şekilde yönettiklerini belirterek, ''3 Temmuz'dan beri yaşadığımız sıkıntılı ve kasvetli dönemde, yargısız infazların yapıldığı dönemde bizler kenetlendik. Ben de sizler gibi başkanımıza ve yönetimimize destek verdim. Bu desteğim hiçbir beklentiye karşılık değildi. Benim bir talebim olmadı, bana da talep gelmedi'' dedi.

Daha önce, bu yönetim ve başkanın 2015 Mayıs'ına kadar görevini sürdürmesini teklif ettiğini hatırlatan Küçük, şunları söyledi:

''En son divan toplantısında Aziz Yıldırım'ın tek listeyle seçime girmesi gerektiğini vurgulamıştım. Bugün eğer bir rakibi varsa kongrelerde aday olmuş biri olarak başkanımıza karşı yarışmış bir insan olarak, dost ve ağabey tavsiyesi... Bu kongre hiçbir kongreye benzemez. 3 Temmuz'da başkanımız giderken, Fenerbahçe başkanı unvanı vardı. Yarın sandığa gittiğimizde bu koltuğu koruyamazsak, inşallah bu ay sonu tahliye edilecek başkanımız geldiğinde o koltuğu ona veremezsek, bizlere ayıp olamayacak mı? O koltuğu korumak yarın hepimizin görevidir. Başkanımız her zaman 'Dar ağacında olsam bile son sözüm Fenerbahçe'' derdi. Bu sözü değiştirerek, yarın sandık başına gittiğimizde 'Dar ağacında olsak bile son sözümüz Aziz Yıldırım' olmalıdır, diyorum.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN