"Ali Koç'u göremeyince ben de üzüldüm"

"Ali Koç'u göremeyince ben de üzüldüm"
Pazar 20.05.2012 15:22

Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticilerinden Vefa Küçük, Ali Koç'un yeni yönetim listesinde yer almamasına kendisinin de üzüldüğünü söyledi.

Sarı-lacivertli kulübün Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen kongresinde soruları yanıtlayan Vefa Küçük, üyelerin Ali Koç'un olmaması nedeniyle büyük üzüntü yaşadığının belirtilmesi üzerine, ''Ali Koç'u listede göremeyince aynı üzüntüyü ben de duydum'' dedi.

Ali Koç'un Fenerbahçe'ye büyük katkısı olduğunu belirten Küçük, ''Olsaydı çok iyi olurdu. Gelecekte de olmasını bekliyoruz. Bilmiyorum bu dönem herhalde ailesi veya kendisi istemedi de listeye girmedi. Ancak liste mükemmel bir liste. Eski arkadaşlarımız var, yeni katılanlar var. Üç sene başkanımızın önderliğinde bu yönetim kurulu kulübü yönetecek'' diye konuştu.

''Bana gelen teklif yok''
Bazı kongre üyelerinin, kendisinin ismini de listede görmek istediğini söylemesiyle ilgili olarak Vefa Küçük, böyle bir beklentisinin olmadığını söyledi.

''3 Temmuz'dan bu yana başkana ve yönetime destek veriyorum'' diyen Vefa Küçük, ''Herhalde onun karşılığı olarak insanlar beni de 'listede var' diye düşündü. Böyle bir beklentim yok, bana gelen bir teklif de yok. Üyelerimiz bana teveccüh gösteriyor, hepsine teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.

İlk günkü konuşmasında tek adayla kongreye girmeyi önerdiğini hatırlatan Vefa Küçük, ''Dün de Murat Çelikel arkadaşımız belki de benim konuşmamdan sonra çekildiğini beyan etti. İyi oldu, doğrusu buydu. Bugün de çok büyük bir katılım var. Fenerbahçe'nin büyüklüğünü ve camianın birlik içinde olduğunu gösteren en önemli göstergedir'' diyerek sözlerini tamamladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN