Mosturoğlu: "Buruk bir sevinç yaşıyoruz"

Mosturoğlu: "Buruk bir sevinç yaşıyoruz"
Pazar 20.05.2012 15:20

Fenerbahçe Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulunda tek aday olan Aziz Yıldırım'ın yeni yönetim kurulu listesinde yer alan Şekip Mosturoğlu, buruk bir sevinç yaşadıklarını ifade etti.

Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen kongrede soruları yanıtlayan Mosturoğlu, Aziz Yıldırım'ın yanlarında bulunmamasının kongreye farklı bir anlam kattığını belirterek, şunları kaydetti:

''Gönül isterdi ki O da burada olsun, başkanlık görevini burada bizlerle birlikte alsın. İnşallah ilk duruşmada tahliye olmasını bekliyoruz. O açıdan değerlendirdiğimizde buruğuz. Sayın İlhan Ekşioğlu da aynı şekilde tutuklu şu an. Fenerbahçeli diğer arkadaşlarımız da var tutuklu olan. Buruk bir sevinç var diyelim. Fenerbahçe'de görev devam ediyor, bitmiyor. Büyük bir camia olduğu için bu görevler herkese nasip olmuyor. Allah bize nasip etti yine. O açıdan baktığımda çok şanslı bir kul olduğumu düşünüyorum. İnşallah görevimi layıkıyla yerine getirmeyi düşünüyorum.''

''Yeni katılanlar, camiada çok önemli görevler yapmış arkadaşlar''
Şekip Mosturoğlu, oy kullanmaya gelen çok sayıda üyenin, yeni yönetim kurulu aday listesini gördükten sonra, zayıf olduğu yönünde değerlendirmeler yaptığı hatırlatılarak yöneltilen soruya ise şöyle yanıt verdi:

''Katılan arkadaşlarımızın hepsi camiada çok önemli görevler yapmış arkadaşlar. Ender Alkaya öyle, Talat Yılmaz öyle, Tahir Perek öyle... Deniz Tolga Aytöre, TFF Tahkim Kurulu'nda 5 yıl başkan vekilliği yapmış. Baktığımızda hepsi vasıfları olan arkadaşlar. Böyle değerlendirmemek gerekir. Bu bir ekiptir. Zaman zaman değişiklikler olabilir. Yenilenmeler gerekebilir. Diğer arkadaşlarımız yorulmuştur, onlar dinlenecektir ama onlar bizim içimizdedir, camiamızın içindedir. Onlarla görüşmeyi sürdüreceğiz. Onlar bize destek verdiği sürece onların fikirlerinden, bilgeliklerinden yararlanacağız.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN