Sesimizi şimdi kim duyuracak?

Sesimizi şimdi kim duyuracak?
Pazartesi 21.05.2012

Kongre üyeleri büyük üzüntü yaşadı. Bir üyenin, "Bu listede sesimizi duyuracak birini göremiyorum" demesi salonda buz gibi hava estirdi. Koç, "Ailevi nedenlerden dolayı bu kararı aldım. İsmim yok ama cismim hep burada olacak" dedi

Fenerbahçe'nin yeni yönetiminde yer almayan Ali Koç, camiada şok etkisi yarattı. Oy vermek için sandık başına geçen kongre üyeleri, özellikle listede Ali Koç'un ismini göremeyince büyük üzüntü yaşadı. Bir kongre üyesi, Nihat Özdemir ve Turhan Şahin'e, "Bu listede sesimizi duyuracak birini göremiyorum. Ali Koç çıkıp açıklamalar yapıyordu" diyerek üzüntüsünü dile getirirken, birçok üye listeden memnun olmadıklarını belirttiler.

BAZI KARARLAR TERCİHEN, BAZI KARARLAR MECBUREN VERİLİR
Üyeler tarafından sevgi çemberine alınan Ali Koç, göreve devam etmeme gerekçesini "ailevi nedenlere" bağladı. Basın mensuplarına bir açıklama yapan sempatik yönetici, "Bazı kararlar tercihen, bazı kararlar mecburen verilir. Bazı kararlarda gönül önde gider, mantık sonra gelir; bazen tam tersi olur. Burada hepsi karmaşık bir durumdaydı. Başkanıma, dün yolladığım mesajlar sonrası kararıma icazet gösterdiği için çok teşekkür ediyorum" dedi.

RKAMDA DURAN HERKESE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
Koç, şöyle devam etti: "Benim ismim olmayacak ama cismim kesinlikle burada olacak. Çok farklı bir durum yok. Bu sevda tabii ki bitmez. Hizmete devam edeceğim. Burada bir veda havası, 'teşekkür ederiz, yolun açık olsun' gibi bir hava var. Bence gereksiz bir hava yaratılıyor. Ben bir yere gitmiyorum, hep buradayım. Bundan hiç kimsenin en ufak şüphesi olmasın. Kongre üyelerimize, taraftarlarımıza, arkamda durdukları için çok teşekkür ediyorum."

SİZSİZ FENERBAHÇE OLMAZ, KEŞKE BİZİ BIRAKMASAYDINIZ
Ali Koç'un gazetecilere açıklama yaptığı sırada çevresi kongre üyeleri tarafından sarıldı; konuşmasının ardından alkışlandı. Üyeler, Ali Koç'un konuşmasının tüm salonda duyulmasını isterken, sonlara doğru salon hoparlörlerinin mikrofonu Koç'a tutuldu. Koç'un, konuşmasının son bölümünde duygulandığı görüldü. Sevgi çemberine alınan Koç'a bazı kongre üyeleri, "Çok üzüldük. Sizsiz Fenerbahçe olmaz. Keşke bizleri bırakmasaydınız" dediler.

ALİ BAŞKAN HOŞÇAKAL
Ali Koç, 4 yaşındaki Nazlı isimli bir kız çocuğu "Ali Başkan" diye bağırınca, dönüp küçük kızı sevdi ve montuna imza attı. Küçük Nazlı salondan ayrılırken "Ali Başkan hoşçakal" diye bağırıp, el sallayınca Ali Koç, "Ne hoşçakalı" dedi.Etiketler Ali Koç, Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN