Fenerbahçe, Melo ve Krasic'i resmen istedi

Fenerbahçe, Melo ve Krasic'i resmen istedi
Çarşamba 23.05.2012

Juventus Sportif Direktörü Marrotta, F.Bahçe'nin Krasic, Ziegler ve Melo için yaptığı teklifi kabul ederken, "Ancak Melo'yu siz ikna etmelisiniz" dedi

iTALYAN TUTTO SPORT GAZETESiNDEN MÜTHiŞ iDDiA
Kongre heyecanını geride bırakan Fenerbahçe, rotayı artık tamamen transfere çevirirken dün İtalya'dan son derece çarpıcı haberler geldi. Çizme'nin önde gelen spor gazetelerinden Tutto Sport, Juventus Kulübü Sportif Direktörü Giuseppe Marrotta'nın geçen hafta Fenerbahçe'nin bir temsilcisiyle görüştüğünü yazdı. Gazete, Torino'da gerçekleşen görüşmede Fenerbahçe'nin Juventus'tan Milos Krasic ve Reto Ziegler'in yanı sıra geride kalan sezon Galatasaray'da kiralık oynayan Felipe Melo'yu da istediğini ileri sürdü.

F.BAHÇELİ YÖNETİCİ, TORİNO'DA MARROTTA İLE MASAYA OTURDU
Ziegler'in Türkiye'de kalmak istemesi, Krasic'in de ayrılmaya kararlı olması nedeniyle Marrotta'nın iki oyuncu için Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettiği belirtildi. Haberde, Marrotta'nın Melo konusunda ise son sözün Brezilyalı futbolcuda olduğunu söylediği bildirildi. Marrotta'nın Melo'yu ikna etmeleri halinde, Fenerbahçe'nin önerdiği rakamı kabul edeceklerini kaydettiği vurgulandı. Sarı-lacivertli ekibin Melo'ya karşılık teklif ettiği rakam açıklanmazken, 27 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Krasic için 8 milyon euro'ya el sıkışıldığı ifade edildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN