Fener'e Mehmetçik

Fener'e Mehmetçik
Cuma 25.05.2012

Sarı-lacivertli ekip, Valencia kulübüne yaptığı öneriyi 6 milyon euro'ya çıkardı. Mali sıkıntı yaşayan İspanyollar, Fenerbahçe'den gelen teklife sıcak bakıyor. Anlaşma an meselesi

F.Bahçe transferde ilk bombayı yerli bir isimle patlatmaya hazırlanıyor. Sarı-lacivertliler geçen sezon da transfer gündeminde yer alan Valencia'lı Mehmet Topal'ın işini bu kez bitiriyor. İspanyol kulübüyle yapılan görüşmelerde büyük mesafe katedildiği sızan bilgiler arasında. İspanyol medyasında yer alan haberlere göre F.Bahçe, Mehmet Topal için önerdiği rakamı 6 milyon euro'ya kadar çıkardı.

Valencia'lı yöneticilerin 2014'te sözleşmesi bitecek olan Mehmet'i daha iyi bir teklif gelmemesi halinde bu rakama satmaya sıcak baktığı ifade ediliyor. Orta alana savaşçı bir isim isteyen teknik direktör Aykut Kocaman, yönetimin Mehmet Topal girişimini neredeyse an be an takip ediyor. Fenerbahçe'ye gelmeyi çok isteyen 26 yaşındaki milli futbolcunun Valencia yönetimiyle görüşerek kolaylık sağlanmasını istediği bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN