Üçlü taarruz

Üçlü taarruz
Cumartesi 26.05.2012

İlk hedef Lugano! PSG bonservis bedelinde uçmazsa Uruguaylı stoper F.Bahçe'ye geri dönecek. B planında Kocaman'ın eski gözdesi Lyon'lu Dejan Lovren var. Operasyonu yürüten idari menajer Hasan Çetinkaya, iki isimden bir sonuç alamazsa, rotayı bu kez Michael Ciani için Bordeaux'ya çevirecek

ÖNCELİK STOPER
Transferde önümüzdeki haftadan sonra taarruza geçecek olan Fenerbahçe, rotasını yine Fransa'ya çevirdi. İdari menajer Hasan Çetinkaya, Aykut Kocaman'ın belirlediği isimler hakkında görüşmeler yapmak üzere bu ülkeye gidecek. Çetinkaya, burada daha ziyade defans için düşünülen futbolculara yönelik çalışmalar yapacak. Hedefteki ilk isim Fenerbahçe'ye dönmeye hazır olduğunu bildiren Diego Lugano. Çetinkaya, Uruguaylı futbolcu için PSG ile masaya oturacak. PSG fiyatta uçmazsa, Lugano eski takımı Fenerbahçe'ye geri dönecek. B planında ise Aykut Kocaman'ın eski gözdesi Dejan Lovren bulunuyor.

TAKAS ÖNERECEK
İki sezondur Lyon forması giyen 23 yaşındaki Hırvat oyuncu Lovren'in menajeri Arsen Minasov ile görüşecek olan Çetinkaya, umduğu sonucu alırsa ardından Lyon'un takım koordinatörü Toni Christophe ile bir araya gelip transfer şartlarını öğrenecek. En son Moussa Sow'un transferinde etkin rol oynayarak Fenerbahçe'ye büyük bir yıldız kazandıran Çetinkaya, Michael Ciani için de Bordoaux'lu yetkililerle bir araya gelecek. Dia'ya talip olan Bordeaux'ya 1.89'luk 28 yaşındaki stoper için takas önerecek olan Çetinkaya, görüşmeleriyle ilgili hazırladığı raporu Aykut Kocaman'a sunacak.

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN